W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Cartoon Forum odbędzie się w Gdańsku i Sopocie

Cartoon Forum odbędzie się w Gdańsku i Sopocie -

467 godzin najlepszych europejskich animacji po raz pierwszy w Polsce! Cartoon Forum w Gdańsku i Sopocie!
 

 

 

 

 

 

 

 

W dniach 13-16 września br. Sopot będzie gospodarzem 22. Edycji Cartoon Forum organizowanego przez European Association of Animation Film we współpracy z Studiem Miniatur Filmowych Sp. z o.o. Cartoon Forum jest imprezą o wysokiej międzynarodowej randze, organizowanej od 1990. Powszechnie impreza uważana jest za najważniejsze i najlepsze miejsce do pokazywania, promocji i dystrybucji europejskich seriali animowanych. W tym czasie w Sopocie i w Gdańsku spotka się ponad 700 specjalistów z branży filmów animowanych, a zaprezentowanych zostanie 66 projektów, trwających łącznie aż 467 godzin!

Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest jednym z partnerów wspierających organizację forum. W ramach projektu Gdańscy Akcjonariusze 20-stu naszych wolontariuszy - nazywanych przez Cartoon Forum "Toonies" - będzie pomagać przy organizacji tego wielkiego wydarzenia, zarówno na etapie przygotowań, jak również podczas całego eventu. GCB organizuje również Welcome Desk na lotnisku dla uczestników Forum oraz wraz  z lokalnym PCO - Teja Tur - pomaga zorganizować wycieczki fakultatywne dla uczestników konferencji. Goście Forum otrzymają również od GCB pakiety materiałów promocyjnych.

Poza prezentacją powyższych projektów, Cartoon Forum Polska będzie również gospodarzem Cartoon d'Or 2011, Europejskiej nagrody dla najlepszego krótkometrażowego filmu animowanego roku. Ceremonia odbędzie się w namiocie postawionym na plaży przy hotelu Sheraton.

Zakończeniem Cartoon Forum będzie Farewell Party zorganizowane na terenach Stoczni Gdańskiej, w centrum Stocznia Gdańska.

Cartoon Forum odbędzie się w Polsce po raz pierwszy. To ogromna i niepowtarzalna okazja do promocji miast i całego regionu.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl