W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Plany na nowy rok

Plany na nowy rok -

W przyszłym roku Gdańsk Convention Bureau będzie kontynuowało działania promocyjne na rzecz Gdańska i Regonu Pomorskiego zarówno na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.
 

 

 

 

 

 

 

W dniu 12.12.2011 na Walnym Posiedzeniu Członków GOT zaakceptowany został plan finansowy i plan działań Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau (GCB) na 2012 rok.

Działania kontynuowane będą poprzez, m.in. poprzez udział w największych targach przemysłu spotkań IMEX i EIBTM, organizację wizyt studyjnych, rozwój Pomorskiego Klubu Ambasadora Kongresów Polskich i produktów Turystyki biznesowej, a także aktywny udział w pracach najważniejszych branżowych stowarzyszeń, tj. ICCA i MPI.


W związku z ogromnym zainteresowaniem, mamy zamiar również kontynuować serię szkoleń dla branży z dziedziny przemysłu spotkań. - Już teraz jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się europejskich biur convention w opinii zagranicznych ekspertów -  mówi Anna Górska, Prezes Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej. - To zobowiązuje i będziemy starali się ten poziom utrzymać - dodaje.


Nowością w przyszłym roku będzie zacieśnienie współpracy z Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego, z którą będziemy współorganizowali udział Miasta w targach inwestycyjnych w Cannes w zakresie organizacji podróży. GCB ma również zamiar rozwinąć współpracę na zasadzie formalnego partnerstwa z innymi europejskimi Biurami Convention, w celu wymiany doświadczeń, formułowania dobrych praktyk itp. Od przyszłego roku w GCB powołane zostanie stanowisko Koordynatora. Rolę tę przejmie Marta Wiśniewska, pracująca dotychczas na stanowisku Specjalisty.
Na Walnym Posiedzeniu Członków GOT powołano również 3 zespoły robocze, których celem jest aktywne włączenie Członków GOT w działania organizacji. Jednym z nich jest zespół ds. turystyki biznesowej.

 


źródło: gdanskconvention.pl