W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Spotkanie dla hotelarzy

Spotkanie dla hotelarzy -

Wykorzystanie nowych technologii zdaje się nieuniknione w dzisiejszych czasach. To element wyróżniający destynację kongresową, a także wartość dodana dla organizatora konferencji.

 

 

 

 

 

 

 

W dn. 23 stycznia 2012r. w godz. 15.00-17.00 w Hotelu Mercure Hevelius w Gdańsku odbędzie się branżowe spotkanie dotyczące nowych technologii wdrażanych przez Gdańsk Convention Bureau. W spotkaniu będzie uczestniczył Pan Andrzej Bojanowski, Wiceprezydent Miasta Gdańska


Spotkanie podzielone będzie na 3 panele. W pierwszym Prezes Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Anna Górska zaprezentuje nowe projekty GCB. W roku 2012 organizację czekają nowe wyzwania i zadania, które GCB ma nadzieję realizować wspólnie z regionalnymi partnerami - organizatorami konferencji, hotelami, obiektami konferencyjnymi.


W drugim panelu zaprezentowana zostanie nowa aplikacja on-line do zbierania danych statystycznych dot. ilości i typu spotkań biznesowych w województwie pomorskim. Aplikacja będzie służyła również obiektom konferencyjnym do prowadzenia własnych, wewnętrznych statystyk. Nowe rozwiązanie ma ułatwić prowadzenie statystyk konferencji i umożliwić lepszą współpracę GCB z obiektami. Kompletne dane konferencyjne z Regionu umożliwiają ewaluację projektów i pozwalają na dokładną kontrolę rozwoju rynku turystyki biznesowej. Na spotkaniu będzie możliwość przetestowania systemu do zbierania danych statystycznych.


W trzecim panelu przedstawione zostaną nowe technologie, wdrażane przez GCB na potrzeby rynku spotkań w pomorskim, w tym aplikacja na telefony komórkowe oraz aplikacja on-line dotycząca ofert związanych z 4 produktami turystyki biznesowej, wyróżniającymi Gdańsk i Region na krajowej i międzynarodowej arenie.


GCB dziękuje hotelowi Mercure Hevelius Gdańsk za bezpłatne udostępnienie sali konferencyjnej na spotkanie.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl