W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Podręcznik dobrych praktyk dla czterech produktów turystyki biznesowej

Podręcznik dobrych praktyk dla czterech produktów turystyki biznesowej -

Projekt "Cztery produkty turystyki biznesowej" dobiegł końca wraz z rokiem 2011. Oznacza to kolejny etap wdrażania koncepcji czterech wyróżników naszego regionu. GCB oddaje w Państwa ręce "Podręcznik Dobrych Praktyk", który w zwięzłej  formie wyjaśnia ideę projektu i rozwoju produktów turystycznych w województwie pomorskim.

 

 

 Stworzenie podręcznika było jednym z kilku założeń projektu. Zawarte są w nim najważniejsze definicje potrzebne w tworzeniu produktu turystycznego, przedstawia kategorie produktów i umiejscawia je w dziedzinie marketingu. W dokumencie znajdą Państwo także opisany  projekt "Cztery produkty turystyki biznesowej" i rolę Gdańsk Convention Bureau w promocji  biznesowej regionu.
 
W podręczniku znajdują się porady, jak kreować, rozwijać produkty turystyczne oraz tworzyć sieć współpracy. W lepszym zrozumieniu kreowania produktów turystyki biznesowej pomagają przykłady dobrych praktyk z zagranicy (np. z  Antwerpii, Berlina, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, stanu Alabama w Stanach Zjednoczonych) oraz z Pomorza.


Publikacja dostępna jest na stronie gdanskconvention.pl w zakładce "Do pobrania - Materiały promocyjne".
 


źródło: gdanskconvention.pl