W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju!

Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju! -

Zakończyła się IV edycja konkursu "Krajowi Liderzy Innowacji i Rozwoju". Ogłoszenie wyników edycji ogólnopolskiej konkursu odbyło się w dniu 26.01.2012r. w Warszawie.

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs składał się z dwóch edycji tj. regionalnej (16 województw) oraz edycji ogólnopolskiej. Uczestniczące w konkursie podmioty ubiegały się o tytuły w następujących kategoriach: Innowacyjna firma, Innowacyjny produkt, Innowacyjna usługa, Innowacyjna gmina, Innowacyjna organizacja, Innowacyjny projekt unijny, Wizjoner IT, Dynamicznie rozwijająca się firma.

Informowaliśmy już, że Gdańsk Convention Bureau / Gdańska Organizacja Turystyczna uzyskały tytuł Regionalnego Lidera Innowacji, w kategorii innowacyjny projekt unijny. W styczniu 2012 roku ogłoszone zostały końcowe wyniki konkursu. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Gdańsk Convention Bureau wygrało również w ogólnopolskim etapie konkursu, otrzymując tym samym tytuł Krajowego Lidera Innowacji i Rozwoju! Wyróżnienie przyznano gdańskiej organizacji w kategorii najlepszy innowacyjny projekt unijny.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła 26 stycznia br. w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Statuetkę w imieniu Gdańsk Convention Bureau, odebrał Pan Krzysztof Celuch - Kierownik Poland Convention Bureau. Więcej informacji o konkursie na stronie: www.liderzyinnowacji.pl

Konkurs przeprowadziła Fundacja Innowacji i Rozwoju. Jednostka powołana do życia w 2007 roku. Głównym celem działalności Fundacji jest propagowanie w gospodarce oraz w życiu społecznym idei innowacji. Szczególny nacisk w swojej działalności Fundacja kładzie na propagowanie oraz wspieranie przedsięwzięć innowacyjnych oraz nowatorskich, które mogą przyczynić się do rozwoju społeczeństwa oraz polskiej gospodarki.
 


źródło: www.gdanskconvention.pl