W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymuje rekomendację PCO Profesjonalnych Organizatorów Kongresów

Grupa Travel Sp. z o.o. otrzymuje rekomendację PCO Profesjonalnych Organizatorów Kongresów -

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie.

 

 

 

 

 

 

 

Rekomendowani  PCO  musza się wykazać odpowiednim  doświadczeniem  w planowaniu i organizacji eventów,  udokumentować  odpowiednią ilość spotkań wg wymogów regulaminu, posiadać  zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających kompleksowa realizację zadania. Program rekomendacji GCB jest oparty na założeniach programu Convention Bureau of Poland, dostosowany do możliwości Gdańska i Regionu.
Dzięki rekomendacjom  Convention Bureau potencjalni zleceniodawcy organizacji konferencji mają  pewność, że  oferowane  usługi zostaną zrealizowane na najwyższym poziomie.


GCB biorąc aktywny udział w różnego rodzaju wydarzeniach branżowych w kraju i zagranicą, promuje również  PCO, jako firmy,  z którymi na bieżąco współpracuje i może rekomendować jakość świadczonych przez nie usług. Ponadto wszystkie zlecenia spływające do Gdańsk Convention Bureau w pierwszej kolejności przesyłane są do rekomendowanych Profesjonalnych Organizatorów Kongresów.
Grupa Travel  Sp. z o.o. dołączyła do 5 innych firm posiadających rekomendację.

GCB zachęa do przyłączenia się do programu. Szczegóły przystąpienia do systemu  rekomendacji dostępne są na stronie  http://www.gdanskconvention.pl/zorganizuj-spotkanie#/pco/page


Więcej informacji na temat systemu rekomendacji udziela p. Adriana Kluczyńska kluczynska@gdanskconvention.pl tel. 58 3000 659.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl