W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Ceremonia M&IT Industry Awards 2012

Ceremonia M&IT Industry Awards 2012 -

W wieczór poprzedzający największe targi przemysłu spotkań w Wielkiej Brytanii i Irlandii - CONFEX, odbywa się uroczyste wręczenie nagród M&IT industry awards.
 

 

 

 

 

 

 

Impreza co roku organizowana jest przez magazyn Meetings & Incentive Travel, gromadzi w jednym miejscu najważniejszych graczy przemysłu spotkań.


Podczas imprezy wyróżnione i nagrodzone zostają firmy z sektora turystyki biznesowej, za najwyższy poziom swoich usług i produktów. 19 kategorii nagród obejmuje m.in. Najlepszy Hotel, najlepsze Convention Bureau, Najlepsze Centrum Kongresowe, itp. Zwycięzcy zostają wybierani przez czytelników magazynu Meetings & Incentive Travel.


Miesiąc przed imprezą oraz w trakcie eventu, organizatorzy prowadzą aukcję charytatywną i pozyskują fundusze na organizację "Save the Children".  Podczas edycji 2011 zdobyto 54,500 GBP na zakup sprzętu m.in. na rzecz trzech powiatów na terenie Tanzanii, w celu ochrony dzieci przed malarią.
W tym roku po raz pierwszy, na zaproszenie organizatorów w imprezie uczestniczyć będą przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau. Więcej informacji na www.meetpie.com

 


źródło: www.gdanskconvention.pl