W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

W przyszłym roku w Gdańsku odbędzie się konferencja WOCCU

W przyszłym roku w Gdańsku odbędzie się  konferencja WOCCU -

W dn. 24-27 lipca 2011 w Glasgow odbywał się coroczny kongres WOCCU (Światowa Rada Unii Kredytowych), który w przyszłym roku odbędzie się w Gdańsku.

 

 

 

 

Podczas tegorocznego kongresu obecni byli przedstawiciele firmy SKOK Media, którzy prezentowali materiały promocyjne Gdańska i Regionu tegorocznym delegatom. Materiały promocyjne (katalog obiektów, folder oraz  płyty z prezentacją Regionu oraz filmem) zostały dostarczone przez Gdańsk Convention Bureau (GCB). Zainteresowanie Gdańskiem i Regionem było duże.

Światowa Rada Unii Kredytowych WOCCU jest wiodącą międzynarodową unią i agencją rozwoju unii kredytowych na całym świecie. Promuje zrównoważony rozwój unii kredytowych i innych spółdzielni finansowych na całym świecie, aby poprawić  dostęp do wysokiej jakości i przystępnych cenowo usług finansowych. WOCCU działa w imieniu światowego systemu unii kredytowych przed organizacjami międzynarodowymi i współpracuje z rządami krajowymi w celu poprawy przepisów i regulacji.

Na konferencji WOCCU 2012, która odbędzie się w Polskiej Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku spodziewać się można się ponad 1000 delegatów. To idealny moment dla miasta, dla regionu, dla lokalnych firm, by wykazać się i udowodnić, że Gdańsk to profesjonalizm, to innowacyjne podejście do biznesu, to gwarancja organizacji konferencji na najwyższym poziomie!

Przedstawiciele SKOK Media w Glasgow promowali możliwości konferencyjne regionu na stoisku wystawienniczym wypożyczonym przez Gdańsk Convention  Bureau. - Uważam, że obecność na kongresach, to bardzo dobry pomysł na promocję danej destynacji oraz rozpowszechnienie informacji o kolejnych konferencjach i zachęcenie tym samym większej liczby osób do rejestracji. - twierdzi Anna Górska, Prezes GCB.

Przed podjęciem decyzji o organizacji kongresu w Gdańsku, przedstawicielka WOCCU już dwa razy gościła w Gdańsku podczas site visits , które były koordynowane przez Gdańsk Convention Bureau.

 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl