W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk i Region po raz kolejny na Targach IMEX

Gdańsk i Region po raz kolejny na Targach IMEX -

W dniach 22-24 maja 2012 r. we Frankfurcie po raz kolejny odbędą się targi IMEX - The worldwide exhibition for incentive travel, Meetings and Events.

 

 

 

 

 

 

 

Targi IMEX należą do najważniejszych i największych wydarzeń targowych z zakresu przemysłu spotkań w Europie i na świecie. W tym roku targi we Frankfurcie odbywają się po raz dziesiąty. Przeznaczone są przede wszystkim dla przedstawicieli branży z sektora przemysłu spotkań tj. profesjonalnych organizatorów kongresów i konferencji, centrów konferencyjnych, miejskich i regionalnych Convention Bureaux, narodowych organizacji turystycznych, przewoźników, hotelarzy, profesjonalnych organizatorów imprez motywacyjnych. Głównymi kupującymi oferty podczas targów IMEX są Niemcy, Wielka Brytania, Francja, Włochy, Belgia oraz Azja i Australia.

Organizatorzy targów IMEX oferują znany i dobrze funkcjonujący Program Hosted Buyers, zapewniając wszystkim wystawcom indywidualne grafiki spotkań. W 2011 r. w targach IMEX wzięło udział  3 500 wystawców z ponad 150 krajów w tym 3 887  hosted buyers z  68 państw.

Gdańsk Convention Bureau konsekwentnie realizuje politykę promocji Gdańska i Regionu, poprzez konkretne produkty turystyczne, oferty związane z wyróżnikami regionu: Solidarnością, Bursztynem, Morzem i Zamkami Gotyckimi (turystyką aktywną). W tym roku stoisko wystawiennicze Gdańska i Regionu będzie nawiązywało do "Solidarity & Freedom" - otwartości Miasta i mieszkańców Grodu nad Motławą na nowe idee, pomysły, innowacje.

GCB zaprasza  na stoisko nr F380. Partnerami GCB w trakcie tegorocznych targów są AmberExpo oraz Maestro Meetings and Incentives Sp. z o.o. 
zdjęcie: http://www.imex-frankfurt.com/imexphotos.html

źródło: www.gdanskconvention.pl