W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Anna Górska - nowa Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej Stowarzyszenia ICCA

Anna Górska - nowa Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej Stowarzyszenia ICCA -

Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB została wybrana na Przewodniczącą Oddziału Europy Centralnej międzynarodowego stowarzyszenia ICCA (International Congress and Convention Association - Międzynarodowe Stowarzyszenie Kongresów i Konferencji).

 

 

 

 

 

 


Pani Górska będzie kierowała oddziałem przez najbliższe dwa lata. Oficjalna nominacja nastąpi podczas dorocznego spotkania w sierpniu, które w tym roku odbędzie się w Dusseldorfie. Ubiegłoroczne spotkanie miało miejsce w Gdańsku.

Stowarzyszenie ICCA liczy 944 członków/firm, skupiających specjalistów z branży turystyki biznesowej z 87 krajów. Jest najbardziej znaną i prestiżową organizacją z dziedziny przemysłu spotkań na świecie. Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest członkiem ICCA od 2007 r. Anna Górska od początku aktywnie uczestniczy w pracach tej organizacji co zaowocowało m.in. organizacją dwóch konferencji ICCA w Gdańsku oraz wzrostem świadomości międzynarodowej społeczności stowarzyszenia o możliwościach konferencyjnych i kongresowych Gdańska i Regionu, który wcześniej prawie w ogóle na tej arenie nie był znany.


-  Mamy konkretny i bezpośredni wpływ na rozwój jeszcze bardzo młodej branży, jaką jest przemysł spotkań - mówi Anna Górska, pytana co ta nominacja oznacza dla Gdańska - Możemy decydować o kierunkach jej rozwoju. Jest to także prestiż i promocja dla Miasta oraz umocnienie pozycji wśród europejskich destynacji kongresowych.


Pani Anna Górska jest pierwszym w historii Polakiem w strukturach zarządu ICCA i pierwszym nie-niemieckojęzycznym przewodniczącym chaptera, w którym ogromną przewagę stanowią firmy z Niemiec i Austrii.

 


źródło: www.gdanskconvention.pl