W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Study tours najbardziej skutecznym narzędziem promocji destynacji

Study tours najbardziej skutecznym narzędziem promocji destynacji -

Według badań przeprowadzonych przez Meeting Professionals International najbardziej skutecznym narzędziem promocji destynacji okazują się Study tours.
 

 

 

 

 

 

 

Jest to jeden z powodów dla którego w dniach 29-31 sierpnia Gdańsk Convention Bureau  przeprowadzi na Pomorzu wizytę studyjną dla meeting plannerów z Polski, poświęconą jednemu z czterech produktów turystyki biznesowej - Sea & Emotions.
W programie m.in. nietypowe zwiedzanie hoteli, wyścigi ribbami, wieczór przy ognisku z szantami, zawody na strzelnicy i lunch na plaży a także zwiedzanie stadionu PGE Arena. Ponadto zaproszeni goście będą mieli możliwość spotkania członków GOT podczas krótkich warsztatów w nowo otwartym AmberExpo.


Promując nadmorską destynację GCB w ściągu dwóch ostatnich lat gościło w regionie 42 dziennikarzy i meeting plannerów z zagranicy. Na rok 2012 planowane są trzy wizyty studyjne.


- Chcemy, aby nasi Goście nie tylko poznali nowe obiekty hotelowe i konferencyjne w Gdańsku i regionie, ale również przeżyli niezapomniane chwile i uwolnili swoje emocje - mówi Anna Górska, Prezes GOT/GCB. - Pozwolą na to na pewno liczne, przygotowane przez nas atrakcje, związane z morzem i nie tylko. Temat study tour Sea & Emotions nawiązuje do projektu czterech produktów turystki biznesowej. W ramach projektu zgrupowane są oferty incentive według czterech wyróżników regionu: morza, bursztynu, zamków gotyckich i Solidarności.


Podczas najbliższego study tour uczestnicy będą mieli również okazję by przetestować nową aplikacja GCBeVents, której premiera odbędzie się we wrześniu. GCBeVents to jedyna w Polsce, innowacyjna na skalę europejską, aplikacja na urządzenia mobilne. Jest ona kompatybilna z systemami operacyjnymi: Android, iOS (iPhone), BlackBerry, Windows Phone. Aplikacja oferuje możliwość pobierania oraz przeglądania danych dostarczanych przez organizatora wydarzenia, łatwą i szybką komunikację pomiędzy delegatami, prelegentami i organizatorami, stały dostęp do aktualnych informacji z możliwością personalizacji programu.

 


źródło: www.gdanskconvemtion.pl