W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Nowości

Nowości -

Łatwiejsza w obsłudze strona internetowa, intuicyjny layout, aplikacja GCBeVents na smartfony a także wtyczki do mediów społecznościowych – to wszystko i dużo więcej oferuje  osobom planującym organizację spotkania biznesowego na Pomorzu Gdańsk Convention Bureau.
 

 

 

 

 


Aplikacja na smartfony o nazwie GCBeVents to innowacja na skalę krajową. Gdańsk Convention Bureau jako pierwsze biuro kongresów wprowadziło na polski rynek tego typu produkt. Nowa aplikacja jest dostępna na systemy: Android, IOS, Blackberry i Windows Phone.
Premiera GCBeVents będzie miała miejsce we wrześniu i od tego momentu będzie dostępna.

 

Inną ciekawą nowinką techniczną jest narzędzie GCBstats. Umożliwia ono ściąganie statystyk dotyczących branży turystyki biznesowej. Co ciekawe, sami hotelarze mają możliwość wprowadzania danych do systemu.
Na stronie znajdują się także m.in.materiały promocyjne do pobrania a także wykaz rekomendowanych organizatorów spotkań biznesowych.
 

źródło: www.conventiongdansk.pl