W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Promocja Gdańska w Brukseli

Promocja Gdańska w Brukseli -
W czerwcu odbędzie się kolejny roadshow. Tym razem wydarzenie mieć będzie miejsce w Brukseli. Na zaproszenie Poland Convention Bureau weźmie w nim udział Gdańsk Convention Bureau oraz Teja Tur -  jeden z  trójmiejskich PCO (Professional Congress Organizer).
 
 
 
 
 
 
 
 
Meeting plannerzy, przedstawiciele stowarzyszeń i korporacji z Belgii zostali zaproszeni do hotelu Holiday Inn na spotkanie pod nazwą "Discover a Varied Mix of Destinations", podczas którego odbedą się cztery trzydziestominutowe prezentacje czterech krajów: Polski, Kanady, Chorwacji oraz Nicei.
 
Na chwilę obecną swój udział w spotkaniu potwierdziło 60 belgjiskich organizatorów spotkań i przedstawicieli korporacji. Tego rodzaju eventy to doskonała okazja aby przedstawić możliwości swojego regionu. Z takiej szansy postanowiło skorzystać również GCB.  Gdańsk i region mają zostać zaprezentowane bezpośrednio osobom zainteresowanym nowymi destynacjami. Wielu z nich nie słyszało o nowych inwestycjach w Trójmieście. Nie mają oni pojęcia, że Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze Amber Expo jest w stanie ugościć większość kongresów odbywających się w Europie. 
 
Według GCB takie spotkania są doskonałą okazją na skuteczną promocję miast konfrenecyjnych.
 
 
źródło: www.gdanskconvention.pl