W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Technologia w branży spotkań

Technologia w branży spotkań -
EIBTM The Global Meetings & Events Exhibition i Gdańsk Convention Burea zapraszają do udziału w spotkaniu dot. nowoczesnych rozwiązań technologicznych z ekspertami z branży przemysłu spotkań.
 
 
 
 
 
 
 
Celem spotkania, które odbędzie 28 sierpnia 2012 ,w ramach cyklu Trójmiejskiej Akademii Organizatora Spotkań, będzie uświadomienie gościom, że branża turystyki biznesowej należy do najbardziej zaawansowanych technologicznie i za trendami technologicznymi należy podążać.
Spotkanie odbędzie się Sali BHP, niedaleko stoczni.
 
Młodym, aktywnym ludziom nie wystarcza już bierne uczestnictwo w konferencjach i kongresach. W dzisiejszych czasach wszyscy chcą "zostawić swój ślad" i mieć osobisty wpływ na otoczenie, wydarzenia, znajomych, a nawet świat.
Innowacje technologiczne dają szansę na ogromne zmiany a delegaci starają się wykorzystać maksymalnie technologie, w celu zwiększenia swojego zaangażowania. Na temat tego trendu wypowie się Meshulam "Shuli" Golovinski - dwukrotny laureat nagrody innowacji im. Billa Gatesa, założyciel i prezes Newtonstrand Limited. Pan Golovinski wystąpi z prezentacją zatytułowaną "Generacja Y i Z - Twoje wydarzenia - Twoją okazją na wzrost zysków". 
 
Wystąpienie "Rewolucja mobilna" dotyczyć będzie wzrastającego z ogromną prędkością przemysłu urządzeń mobilnych i konsekwencji tego zjawiska dla przemysłu spotkań. Urządzenia mobilne zostaną wkrótce zintegrowane z każdym elementem rynku spotkań, tworząc nowe możliwości dla organizatorów, obiektów i dostawców. Prelegentem, którego wykład poświęcony będzie temu zagadnieniu jest Ewan MacLeod, założyciel i redaktor "Mobile Industry Review". Ewan jest przedsiębiorcą, założył i sprzedał szereg firm działających w przestrzeni technologicznej. Jego serwis jest jednym z najbardziej wpływowych mobilnych światowych portali internetowych, oferujących porady i opinie ponad 250.000 użytkownikom branży kierowniczej. 
 
"IBTM Wydarzenia i przyszłość przemysłu spotkań"- Jakie znaczenie będzie miał interaktywny i cyfrowy rozwój w branży spotkań w najbliższej przyszłości? Jaka jest wizja dostosowania się  IBTM? Jak targowi wystawcy mogą w pełni korzystać z narzędzi, które są dostępne na targach i jakich narzędzi należy spodziewać się w przyszłości? Na te pytania odpowiedzi poszuka David Benitez, który to wspiera liczne europejskie destynacje, by mogły być dostrzeżone w branży.
 
Adi Ben-Nesher podzieli się wiedzą i kluczowymi wnioskami dot. delegatów."Tworzenie i poprawa "Twojej podróży" jako uczestnika konferencji". Na ile, jako sponsor wydarzenia lub jego producent, możesz poprawić "attendee journey" i stworzyć wartość dodaną do imprezy i dla jej uczestników?  Adi Ben-Nesher doradza firmom i organizacjom, prowadzi konsultacje w zakresie przyspieszenia procesów dzielenia się wiedzą i uczenia się społecznego.
 
Udział w spotkaniu dla członków GOT/GCB jest bezpłatny. Dla pozostałych koszt uczestnictwa wynosi 100 zł.. W cenę wliczony jest również lunch i przerwy kawowe. Szkolenie przeprowadzone zostanie w języku angielskim i odbędzie się w bardzo oryginalnym miejscu jakim jest Sala BHP Stoczni Gdańsk.
 
 
źródło: www.gdanskconvention.pl