W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk przyciąga międzynarodowe konferencje

Gdańsk przyciąga międzynarodowe konferencje -

Gdansk Convention Bureau ma na swoim koncie kolejny sukces - w dniach 25-29 czerwca odbyła się międzynarodowa konferencja CAISE'12 (Conference on Advanced Information Systems Engineering). Bez starań GCB Gdańsk nie wyróżniałby się specjalnie na mapie międzynarodowych kongresów i konferencji.

 

 

 

 Organizatorem konferencji  CAISE'12 był wieloletni Ambasador Gdańsk Convention Bureau - profesor Stanisław Wrycza z Katedry Informatyki Ekonomicznej Uniwersytetu Gdańskiego. Gdańsk Convention Bureau wspierało swojego Ambasadora na etapie organizacji konferencji m.in.pomagając przy wyborze miejsc na konferencję, kontaktując się z miejscowymi obiektami muzealnymi oraz udostępniając materiały promocyjne dla delegatów i prelegentów. 

 

Tematem konferencji były usługi informatyczne. Celem konferencji natomiast było zgromadzenie badaczy i praktyków działających w branży inżynierii systemów informatycznych. Wydarzenie nawiązywało do jubileuszu - 45lecia gdańskiej informatyki ekonomicznej i zostało zorganizowane we współpracy z Uniwersytetami w Barcelonie, Genewie i Utrechcie.

 

W konferencji udział wzięło 300 delegatów z całego świata. Na spotkaniu gościli prelegenci z z Europy Zachodniej, USA i Australii oraz z naszego regionu, którzy przedstawili swoje prezentacje w konferencji głównej w 14 sesjach tematycznych. Ponadto w dwóch dniach poprzedzających konferencję CAISE'12 odbyło się 10 warsztatów i dwie konferencje -  jako wydarzenia towarzyszące kilkudniowego spotkania.

 

Konferencja okazała się również doskonałą okazją do bliższego poznania miasta. Delegaci CAISE mieli okazję zwiedzić z przewodnikiem Stare Miasto, Muzeum Bursztynu, Dwór Artusa oraz Ratusz Głównego Miasta a także Katedrę Oliwską i Pałac Opatów

źródło: gdanskconvention.pl