W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Szwecja odwiedziła Polskę - podsumowanie wizyty

Szwecja odwiedziła Polskę - podsumowanie wizyty -

W dniach 19-21 lipca w Gdańsku odbyła się wizyta studyjna dla Jonkoping Convention Bureau. Szwedzkie CB przyjechało do Polski na zaproszenie GCB.

 

 

 

 

 

 


Wizyta została zorganizowana w ramach porozumienia o współpracy pomiędzy Gdańsk Convention Bureau i Jonkoping Convention Bureau. Celem współpracy jest przede wszystkim wymiana wiedzy i doświadczeń między miastami, określenie mocnych i słabych stron każdego z biur a także podniesienie jakości podobnych wizyt.


Wizyty studyjne wymuszają zgraną współpracę zarówno hoteli jak i instytucji oraz firm z danego obszaru, aby wspólnie i w jak najciekawszy sposób przedstawić możliwości konferencyjne regionu. W tym przypadku do aktywnego uczestnictwa zaproszeni zostali partnerzy GCB: RadissonBlu Hotel, Hotel Scandic Gdańsk, Hotel Hilton Gdańsk, Hotel Admirał, Hotel Hanza, Hotel Gdańsk, Hotel Grand Sofitel Sopot, Premium Yachting, Muzeum Historyczne Miasta Gdańsk.


Plan wizyty po brzegi wypełniony był ciekawymi atrakcjami: spacer po murawie w PGE Arena, zwiedzanie Dworu Artusa , degustacja Machandla, rejs jachtem z Gdańska do Sopotu.


Goście z Jonkoping podsumowali wizytę w 3 słowach: "gościnność, poświęcenie, wyobraźnia". Rewizyta będzie miała miejsce już we wrześniu. Udział w niej wezmą 3 osoby z GCB.

Tutaj obejrzeć można zdjęcia z wizyty: http://www.flickr.com/photos/gdanskregioncvb/sets/72157630727416140/
 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl