W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Spotkanie Miejskich Convention Bureaux juz w tym tygodniu w Gdańsku

Spotkanie Miejskich Convention Bureaux juz w tym tygodniu w Gdańsku -

Już w tym tygodniu w dniach 24-25.08.2011 w Gdańsku w hotelu Radisson Blu odbędzie się kolejne z cyklu spotkań Miejskich Biur Spotkań (Convention Bureaux), organizowane przez Poland Convention Bureau.

 

 

 

 

Obecność w spotkaniu potwierdzili m.in. przedstawiciele Warsaw CB, Kraków, CB Wrocław, Toruń CB oraz Bydgoszcz CB.  Tematy omawiane na spotkaniu będą dot. m.in. planów Miejskich CB na 2012r., zaprezentowane zostaną kolejne działania w kampanii promocyjnej Poland Convention Bureau POT na kluczowych rynkach europejskich.

Dodatkowo do udziału w spotkaniu zostanie zaproszono Panią Vanessę Ksionsek z CIM - Conference and Incentive Management, magazynu poświęconego turystyce biznesowej, która w swojej prezentacji pt. "Promocja destnacji w prasie" opowie jak należy wyselekcjonować odpowiednie media, określi ich specyficznych wymaganiach oraz warunki długoterminowej współpracy z mediami. Pani Ksionsek będzie w Gdańsku w związku z udziałem w ICCA CEC Summer Meeting w dn. 25-27.08.2011.

Współorganizatorem spotkania jest Gdańsk Convention Bureau (GCB), które przygotowało dla uczestników atrakcje związane z morskim charakterem destynacji, m.in. przepłyniecie "ribami" z Gdańska do Sopotu oraz kolację na plaży.

 źródło: www.gdanskconvention.pl