W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Polacy widoczni na międzynarodowej arenie rynku spotkań

Polacy widoczni na międzynarodowej arenie rynku spotkań -

Wczoraj pisaliśmy o wyróżnieniu prestiżowej organizacji Convention Industry Council, jakim uhonorowany został Krzysztof Celuch, Kierownik PCB POT. Dziś mamy kolejną dobrą wiadomość. Anna Górska - Prezes Zarządu GOT/GCB objęła funkcję Przewodniczącej oddziału Europy Centralnej ICCA (International Congress & Convention Association).

 

 

 

 Wiadomość ogłoszona została podczas spotkania ICCA CEC Summer Meeting, które odbyło się w dniach 23-25.08.2012 w Dusseldorfie (Niemcy). W skład oddziału Centralnej Europy, którym  kierować będzie Anna Górska, oprócz Polski wchodzą takie kraje jak: Niemcy, Austria, Szwajcaria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Serbia, Rosja, Litwa, Łotwa, Węgry, Bułgaria, Rumunia, Estonia. Kadencja na tym stanowisku trwa 2 lata.

 

- To ogromny zaszczyt i jestem bardzo dumna. Ale to również ogromna odpowiedzialność. Zdaję sobie z tego sprawę i postaram się zrobić wszystko, co w mojej mocy, aby wzmocnić pozycję chaptera w Europie - powiedziała Anna Górska.


Anna Górska jest pierwszym w historii Polakiem, który znalazł się strukturach zarządu ICCA a także pierwszym nie-niemieckojęzycznym przewodniczącym chaptera, w którym przewagę stanowią firmy z Niemiec i Austrii. Jest to niepodważalny dowód na to, że Polska zajmuje pozycję ważnego Partnera na mapie europejskich destynacji konferencyjnych.

Stowarzyszenie ICCA liczy 944 członków/firm, skupiających specjalistów z branży turystyki biznesowej z 87 krajów. Jest najbardziej znaną i prestiżową organizacją z dziedziny przemysłu spotkań na świecie.źródło: www.gdanskconvention.pl
             www.konferencje.pl