W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Podsumowanie spotkania oddziału Europy Centralnej ICCA

Podsumowanie spotkania oddziału Europy Centralnej ICCA -

Jaki jest wpływ "megatrendów" na przemysł spotkań? Co dla branży oznaczają media społecznościowe? Na te i wiele innych, ważnych pytań próbowali odpowiedzieć uczestnicy ICCA Central European Chapter Summer Metting.

 

 

 

 

 Spotkanie, które otworzył Richard Redling (dotychczasowy przewodniczący ICCA CEC) odbyło się w dniach 23-25 sierpnia 2012r. w Dusseldorfie (Niemcy).
Podczas ICCA Central European Chapter Summer Metting, w którym udział wzięło ponad 40 uczestników związanych z branżą spotkań, przedstawione zostały 4 prezentacje:
- "Bogactwo Düsseldorfu" - wpływ silnej marki sportowej na rozwój regionu" (Marco Sautner);
- "Aunt Therese's Revenge - how social media is leading marketing back to its core values" (Thomas Knüwe);
- "From Down-Aging to Connectivity: " (Andreas Haderlain);
- "Succes factor in global competition from the point of view of Henkel, a Düusseldorf family-owned enterprise" (prof. dr Hans-Willi Schroiff).

 

Po zakończeniu prezentacji odbyło się uroczyste nominowanie Anny Górskiej, Prezesa Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej na Przewodniczącą oddziału Europy Centralnej ICCA. Wice-przewodniczącą została pani Jutta Weisbord z Frankfurt Convention Bureau.

 

Stowarzyszenie ICCA (International Congress and Convention Association) liczy 944 członków/firm, skupiających specjalistów z branży turystyki biznesowej z 87 krajów. Jest najbardziej znaną i prestiżową organizacją z dziedziny przemysłu spotkań na świecie. Gdańsk Convention Bureau (GCB), jest członkiem ICCA od 2007 r.
 

 

źródło: www.gdanskconvention.pl