W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Przełom w organizacji konferencji!

Przełom w organizacji konferencji! -

Powstała pierwsza w Polsce aplikacja kongresowa-eventowa. GCBeVENT, bo tak nazwane zostało jedyne eventowe narzędzie mobilne na polskim rynku branży spotkań, dostępne jest na 4 systemy operacyjne - iOS, Android, BlackBerry oraz Windows Phone.
 

 

 

 

 

 

 

Przemysł spotkań, podobnie jak inne branże, musi podążać za nowymi trendami i próbować adaptować je do swoich potrzeb. Aplikacje kongresowo-eventowe tego rodzaje od pewnego czasu są już wykorzystywane podczas organizacji konferencji i kongresów w Europie i USA. Coraz więcej uczestników wydarzeń dojrzało do korzystania z nowoczesnych technologii. Gdańsk Convention Bureau postanowiło wyjść naprzeciw wyzwaniom, jakie niesie za sobą dynamicznie rozwijający się świat mobilny i włączyć do swojej bogatej oferty możliwość wykorzystania przez swoich partnerów aplikacji eventowej. Aplikacja GCBeVENT, stworzona została przez firmę Desmart z Gdyni.

Co potrafi Aplikacja GCBeVENT?

Upraszcza organizację wydarzeń. Nie ma konieczności drukowania programu eventu co oznacza mniej kosztów i więcej ekologii. Zmiany w programie można wprowadzać na bieżąco.
Pomaga uczestnikom lepiej poznać obiekt konferencyjny (dzięki umieszczeniu w aplikacji krótkiego opisu, danych kontaktowych, mapy oraz zdjęć obiektu).
Ułatwia nawiązywanie kontaktów między delegatami i prelegentami - w aplikacji umieszczone są linki do profili społecznościowych (Facebook, Twitter, Linkedin) uczestników. Aplikacja umożliwia również wysyłanie informacji między uczestnikami.
Urozmaica event dzięki możliwości zorganizowania ciekawego konkursu, przeprowadzenia ankiety oraz dodawania na bieżąco zdjęć do galerii wydarzenia.
Promuje miejsce organizowania eventu, dzięki możliwości umieszczenia informacji lokalnych - atrakcji turystycznych, bazy noclegowej, restauracji wraz z mapami.
Ponadto uczestnicy po zakończonym spotkaniu otrzymują drogą mailową sporządzone przez siebie notatki i informacje dotyczące wybranych wydarzeń z agendy i dane uczestników, z którymi chcą utrzymać dalszy kontakt. W aplikacji jest również miejsce na strefę sponsora oraz inne informacje, jakie organizator konferencji uważa za istotne i chce przekazać je uczestnikom.


Jak skorzystać z aplikacji?
Aplikację można ściągnąć na smartphone'a poprzez sklep internetowy:
AppStore dla telefonów z systemem iPhone (wersja 4.0 do 5.1.0)
Google Play dla telefonów z systemem Android (wersja od 2.2 do 2.3.7 oraz od 4.0 do 4.0.3)
BlackBerry App World dla telefonów z systemem BlackBerry (wersja 6.0 do 7.0)
Marketplace dla telefonów z systemem Windows Phone (wersja od 7.0 do 7.5)
wpisując w wyszukiwarce danego sklepu internetowego: GCB
 

Z aplikacji można korzystać przy okazji konkretnego wydarzenia - wtedy należy wpisać swój adres e-mail oraz kod eventu wraz z kodem indywidualnym nadanym przez GCB (w przypadku konferencji zamkniętej, czyli takie na której jest wymagana wcześniejsza rejestracja) lub sam kod eventu (jeżeli konferencja jest otwarta, czyli nie wymaga rejestracji).
 


źródło: gdanskconvention.pl