W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk pojawi się na spotkaniu UIA w Brukseli

Gdańsk pojawi się na spotkaniu UIA w Brukseli -

W tym roku GCB uczestniczyć będzie w spotkaniu, które jest nieocenioną platformą wymiany doświadczeń, wiedzy oraz zacieśniania współpracy wśród profesjonalistów branży spotkań.

 

 

 

 

12 listopada w Brukseli odbędzie się coroczne spotkanie Stowarzyszenia UIA - Union of International Associations Round Table (Unia Międzynarodowych Stowarzyszeń).
Każdego roku w spotkaniu udział biorą przedstawiciele ponad stu międzynarodowych stowarzyszeń, organizujących najwięcej kongresów i spotkań biznesowych na świecie. W spotkaniu uczestniczą również przedstawiciele biur convention, obiektów konferencyjnych, międzynarodowej prasy branżowej. W tym roku Gdańsk Convention Bureau weźmie udział w spotkaniu po raz pierwszy.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się w hotelu Marriott w Brukseli. Będzie miało charakter typowo edukacyjny i warsztatowy. Jednym z paneli jest "Siła Stowarzyszeń. Dlaczego Miasta chcą być gospodarzami kongresów międzynarodowych; co władze miast robią, aby przekonać stowarzyszenie do organizacji spotkań właśnie u nich i czy powinniście ich słuchać". Będzie to więc też okazja do poszerzenia wiedzy ogólnej o tym jak funkcjonują stowarzyszenia i czym kierują się przy wyborze danej destynacji.

Jest to niepowtarzalna okazja spotkania z przedstawicielami najważniejszych europejskich stowarzyszeń, którzy znajdą się w jednym miejscu w tym samym czasie! - Liczę, że uda mi się zainteresować Gdańskiem chociaż kilkoro z nich. - mówi Beata Pawłowska z GCB. W spotkaniu weźmie również udział partner GCB, Jonkoping Convention Bureau ze Szwecji.

UIA od 1907 jest jednym z najważniejszych źródeł informacji na temat badań międzynarodowych stowarzyszeń i organizacji. Dostarcza wiadomości na temat międzynarodowego rynku spotkań, jego kierunków rozwoju, trendów, opierając się na badaniach prowadzonych przez UIA Congress Department, które muszą odpowiadać ściśle określonym kryteriom.źródło: www.gdanskconvention.pl