W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Przygotowania do targów EIBTM

Przygotowania do targów EIBTM -

Niecałe dwa tygodnie pozostały do rozpoczęcia targów EIBTM w Barcelonie. Gdańsk Convention Bureau będzie na nich obecne już po raz czwarty.

 

 

 

 

 

 


Targi EIBTM to jedne z najważniejszych tego typu wydarzeń w branży przemysłu spotkań. Udział w nich daje możliwość do nawiązania bezpośredniego kontaktu i w konsekwencji współpracy między organizatorami spotkań a wystawcami. Dla zespołu Gdańsk Convention Bureau to trzy dni, wypełnione licznymi spotkaniami z organizatorami konferencji, kongresów i innych spotkań o charakterze biznesowym. Cel to zachęcić jak największą liczbę osób do zorganizowania eventu właśnie w Gdańsku i Regionie. Podobnie, jak w ubiegłych latach, również w tym roku Gdańsk Convention Bureau zaprosiło do współpracy swoich trójmiejskich partnerów, z którymi będzie promować Gdańsk, Gdynię i Sopot jako znakomite destynacje biznesowe. Trzeciego dnia targów Gdańsk Convention Bureau zorganizuje sesję CVBs Talk, która będzie platformą wymiany doświadczeń między przedstawicielami convention bureaux.


W tym roku targi EIBTM będą obchodzić swoje 25. urodziny - z tej okazji organizatorzy z pewnością przygotują dla uczestników coś wyjątkowego.
Gdańsk Convention Bureau postanowiło również wyjść ze świąteczną inicjatywą i zakupiło przybory szkolne - plecaki, flamastry, notesy, które trafią do jednej z hiszpańskich fundacji, zajmujących się pomocą dzieciom, wychowującym się w trudnym środowisku. Akcję postanowiło wesprzeć również samo EIBTM, które zakupiło dla dzieci m.in. gry edukacyjne. Co więcej, co roku po zakończonych targach pozostaje wiele niewykorzystanych gadżetów - tym razem, również z inicjatywy GCB część z nich nich trafi do podopiecznych fundacji. Również na standzie GCB będzie możliwość wykonania świątecznych bombek.


Targi EIBTM rozpoczną się 26 listopada i potrwają do 29 listopada. Targom EIBTM towarzyszą liczne seminaria, warsztaty oraz konferencje edukacyjne współorganizowane przez m.in. Professionals International (MPI) oraz Internationl Congress and Convention Association (ICCA).
Wszystkich, którzy będą mieć okazję uczestniczyć w targach GCB zaprasza do odwiedzenia stoiska  nr i552.


źródło: www gdanskconvention.pl