W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Świąteczne spotkanie z Ambasadorami Kongresów Polskich

Świąteczne spotkanie z Ambasadorami Kongresów Polskich -

Już jutro, 7 grudnia w restauracji Filharmonia w Gdańsku odbędzie się organizowane przez GCB spotkanie biznesowo-świąteczne z członkami Pomorskiego Klubu Ambasadorów Kongresów Polskich.

 

 

 

 

 

 


Świąteczna kolacja ze świątecznymi akcentami kulinarnymi oraz liczne atrakcje, w tym m.in. wspólne kolędowanie przy muzyce granej na żywo oraz degustacja win pod okiem profesjonalnego someliera, zagwarantują spotkaniu niezapomniany charakter.


Celem spotkania jest przekazanie informacji o wsparciu, jakiego GCB może udzielić pracownikom uczelni, naukowcom, profesorom w ich działaniach polegających na sprowadzaniu do Gdańska i Regionu Pomorskiego różnego rodzaju konferencji. Tym samym GCB chciałby zachęcić przedstawicieli środowisk naukowych do aktywnego uczestnictwa w promowaniu Gdańska i Regionu Pomorskiego jako atrakcyjnego miejsca dla szeroko pojętej turystyki biznesowej.
 

Ambasadorzy mogą liczyć na wsparcie GCB w zakresie:
- konsultacji merytorycznych
- przygotowania oferty możliwości konferencyjnych miasta Gdańska i Regionu Pomorskiego
- wspólnego opracowania tzw. BIDu - oferty organizacji konkretnej konferencji w Regionie Pomorskim
- aktywnego uczestnictwa i pomocy w przeprowadzeniu tzw. site inspections (wizyt studyjnych) na Pomorzu dla organizatorów konferencji, które staramy się pozyskać
- dostępu do materiałów promocyjnych GCB
- stałego dopływu informacji o branży turystyki biznesowej - newsletter
-  możliwość uczestniczenia w spotkaniach i szkoleniach branżowych.
 

Na spotkanie zaproszeni zostali również członkowie MPI Poland Club. Udział w spotkaniu Klubu jest również niepowtarzalną okazją do podsumowania mijającego roku oraz przedstawienia planów GCB na rok 2013. To także możliwość nawiązania cennych kontaktów pomiędzy Ambasadorami, przedstawicielami gdańskiego świata nauki oraz reprezentantami branży turystyki biznesowej.


źródło: www.gdanskconvention.pl