W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

O roli Ambasadorów w promowaniu miasta

O roli Ambasadorów w promowaniu miasta -

Niezwykle ważną rolę w promowaniu Gdańska i Regionu, jako atrakcyjnej destynacji turystyki biznesowej, odgrywają Ambasadorzy Kongresów Polskich związani z Trójmiastem, z którymi Gdańsk Convention Bureau ściśle współpracuje.

 

 

 

 

 

 

 

W  piątek 7 grudnia w Restauracji Filharmonia odbyło się spotkanie, w którym udział wzięło 6 Ambasadorów z Pomorza: prof. Stanisław Wrycza, prof. Roman Kaliszan, dr Tomasz Studzienecki, dr Anna Kalinowska-Źeleźnik oraz dr Piotr Kuropatwiński. Wieczór wypełniony kolędami, wigilijnymi potrawami był przede wszystkim podziękowaniem dla Ambasadorów z Gdańska i Regionu za ich dotychczasowe zaangażowanie w promocję Trójmiasta.


Rolą Ambasadorów Kongresów Polskich z Gdańska i Regionu jest tworzenie dobrego klimatu do organizacji konferencji, kongresów i innych spotkań na Pomorzu. Niektórzy z ambasadorów sami organizują podobne wydarzenia - tak jak prof. Stanisław Wrycza, który w przyszłym roku razem z Polskim Oddziałem Stowarzyszenia Systemów Informatycznych PLAIS zorganizuje w Gdańsku i Sopocie 6. Eurosympozjum poświęcone m.in.  systemom analitycznym. W czerwcu tego roku prof. Wrycza zorganizował w Gdańsku międzynarodową konferencję CAiSE'12 poświęconą usługom informatycznym,  w którą również zaangażowane było Gdańsk Convention Bureau / GOT.
Prof. Wrycza jest wieloletnim Ambasadorem Kongresów Polskich i jednym z najbardziej aktywnych i zaangażowanych. Dzięki takim osobom Gdańsk i Region są coraz bardziej widoczne na europejskiej mapie destynacji konferencyjnych.

Więcej informacji o programie Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich znaleźć można na stronie: www.gdanskconvention.pl/pl/ambasadorzy
 


źródło: www.gdanskconvention.pl