W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Aplikacja GCBeVENT ma już własną stronę internetową

Aplikacja GCBeVENT ma już własną stronę internetową -

Gdańsk Convention Bureau wprowadziło kolejne udogodnienia i ułatwienia związane z aplikacją kongresową GCBeVENT -  pierwszym w Polsce, autorskim i bezpłatnym narzędziem wspomagającym organizatorów i uczestników szerokiego zakresu spotkań biznesowych.

 

 

 

 

 

 


Jak zapewniają twórcy aplikacji, sprawdza się ona doskonale w komunikacji podczas konferencji, kongresów, warsztatów i innych spotkań biznesowych. Dzięki GCBeVENT uczestnicy danego wydarzenia mają na swoich smartfonach dostęp do agendy eventu, prelegentów, opisu miejsca jego organizacji, informacji lokalnych i wielu innych. Aplikacja GCBeVENT umożliwia również komunikację pomiędzy organizatorami wydarzenia, a jego uczestnikami (poprzez funkcję wysyłania wiadomości jednocześnie do wszystkich uczestników oraz media społecznościowe - Facebook, Twtiter, LinkedIn) oraz pomiędzy samymi uczestnikami. Aplikacja GCBeVENT jest dostępna na czterech najpopularniejszych systemach operacyjnych - iOS, Android, Blackberry, Windows Phone.

Wszelkie niezbędne informacje na temat aplikacji GCBeVENT, są już dostępne nie tylko na stronie GCB, lecz również pod nowym, specjalnym adresem - http://gcbevent.com/pl/ GCB postanowiło uruchomić dodatkowe narzędzie wspomagające organizatorów spotkań korzystających z aplikacji GCBeVENT, którzy nie posiadają własnej strony promocyjnej spotkania. Poprzez stronę gcbevent.com i specjalny panel administracyjny organizator eventu na bazie gotowego szablonu może stworzyć  stronę internetową, na której umieści informacje takie, jak: agenda, prelegenci oraz kontakt. Taką stronę można również podpiąć pod stronę główną eventu (w przypadku, kiedy organizator wydarzenia posiada stronę organizowanego wydarzenia, ale chce osobno umieścić informacje o aplikacji).

Aplikacja GCBeVENT jest bezpłatnie udostępniana wszystkim, którzy chcą zorganizować wydarzenia w Gdańsku i Regionie. Organizator wydarzenia otrzymuje od Gdańsk Convention Bureau kody dostępu do panelu administracyjnego, przez który uzupełnia się aplikację. Następnie, po uzupełnieniu aplikacji danymi o evencie, organizator wydarzenia udostępnia aplikację uczestnikom. Gdańsk Convention Bureau może również na bazie gotowego wzoru pomóc przygotować dla organizatora stronę wydarzenia.

źródło: www.gdanskconvention.pl