W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Tarifa Corporate Events rekomendowana przez PCO GCB

Tarifa Corporate Events rekomendowana przez PCO GCB -

Działająca na rynku eventowym od 2005 r. sopocka firma została ósmym rekomendowanym Profesjonalnym Organizatorem Spotkań Gdańsk Convention Bureau.
 

 

 

 

 

 


Tarifa aktywnie działa na terenie całej Europy, a dzięki współpracy z najlepszymi podwykonawcami obsługuje największe firmy w Polsce. Zespół TARIFY tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem, którzy w sposób kompleksowy i profesjonalny realizują powierzone im projekty - również we współpracy z Gdańsk Convention Bureau. W bogatej ofercie firmy znajduje się m. organizacja konferencji, imprez firmowych, targów, szkoleń, imprez okolicznościowych, wyjazdów motywacyjnych i innych.

Gdańsk Convention Bureau prowadzi Program Rekomendacji firm wyspecjalizowanych w kompleksowej organizacji i obsłudze kongresów w Gdańsku i Regionie. Rekomendację mogą uzyskać podmioty gospodarcze wyspecjalizowane w planowaniu i organizacji konferencji, posiadające odpowiednie doświadczenie w obrębie merytorycznego i organizacyjnego przygotowania w tym zakresie, zaplecze techniczne oraz zespół pracowników umożliwiających pełną realizację konferencji własnej lub zleconej.

Więcej informacji o Programie Rekomendacji można znaleźć pod tym adresem na stronie http://gdanskconvention.pl/pl/inne,0/119.html oraz kontaktując się z Adrianą Kluczyńską (GCB) tel. 58 3000 659 mail: kluczynska@gdanskconvention.pl

źródło: www.gdanskconvention.pl