W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk po raz kolejny w EFEA Europe + Asia Event Forum

Gdańsk po raz kolejny w EFEA Europe + Asia Event Forum -

Gdańskie biuro spotkań po raz drugi bierze udział skierowanej do profesjonalistów z branży spotkań konferencji, która odbywa się w dniach 23-25 stycznia 2013 w Petersburgu. Wydarzenie obejmuje tematycznie obszar Rosji oraz innych zainteresowanych krajów, posiadających wspólne cele biznesowe.

 

 

 

 

 


Jak informują przedstawiciele Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji Turystycznej, Anna Górska, prezes zarządu GCB/GOT podczas konferencji będzie moderatorem panelu dyskusyjnego pt. "Social media i aplikacje mobile: porady dla użytkowników". Górska przedstawi też prezentację pt. "Infrastruktura kongresowa: ocena, możliwości". Podczas panelu podjęta zostanie próba odpowiedzi na pytania: jakie wymierne korzyści przynoszą duże spotkani, czy faktycznie są one warte realizacji oraz w jaki sposób należy właściwie wykorzystywać nowopowstałą infrastrukturę. Poczas prezentacji Górska sięgnie po przykład zeszłorocznego EURO 2012 i związanych z tym wydarzeniem inwestycji w Polsce. Z danych CGB wynika, że promocja związana z realizacją omawianych mistrzostw przyniosła bardzo pozytywne efekty - udało się m.in. stworzyć i umocnić w świadomości odbiorców takie nazwy jak AmberExpo i stadion PGE Arena. W trakcie prezentacji pojawią próby odpowiedzi na pytania o przyszłość omawianych obiektów.

Więcej informacji na temat EFEA Europe + Asia Event Forum można znaleźć pod adresem www.euras-forum.com

źródło: www.gdanskconvention.pl