W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

EFEA Europe + Asia Event Forum 2013 już za nami

EFEA Europe + Asia Event Forum 2013 już za nami -

Ponad 250 specjalistów z 27 krajów wzięło udział w trzydniowym Forum EFEA w St. Petersburgu w Rosji. Uczestnicy forum przyjechali m.in. z Belgii, USA, Węgier, Polski, Niemiec, Indii i Chin po to, by rozmawiać o rozwoju przemysłu spotkań w Europie.
 

 

 

 

 

 

 
W Forum, już po raz drugi, udział wzięła Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańsk Convention Bureau/Gdańskiej Organizacji  Turystycznej i Przewodnicząca Oddziału Europy Centralnej ICCA. Organizatorzy zaprosili ją do wzięcia udziału w sesji dotyczącej wykorzystania dużych obiektów w miastach po organizacji wydarzeń sportowych i kulturalnych. W swojej prezentacji Górska mówiła o bogatych doświadczeniach Gdańska po EURO 2012.

Podczas tej samej sesji swoimi doświadczeniami podzielili się również przedstawiciele Londynu - miasta, które było organizatorem Olimpiady w 2012 r. Inne sesje tematyczne, które odbyły się podczas forum dotyczyły m.in. wykorzystania nowych technologii i mediów społecznościowych w organizacji spotkań biznesowych, statystyk, działalność biur convention na świecie, współpracy i relacji pomiędzy zleceniodawcą i zleceniobiorcą, a także spotkań hybrydowowych. Forum było niezwykle interaktywne - przez cały czas jego trwania na ścianach sal, w których odbywały się spotkania wyświetlały się na bieżąco "tweety" uczestników wydarzenia.

Nowością tegorocznej edycji konferencji był konkurs talentów, podczas którego 4 młodych ludzi korzystając z tzw. techniki "pechakucha" podczas sześciominutowych prezentacji przedstawiło swoje wizję przemysłu spotkań w 2020 r. Okazało się, że młodzi ludzie mają wiele do powiedzenia na temat turystyki biznesowej, a ich wizje na temat przyszłości branży są bardzo optymistyczne.

Podobne spotkania, jak to które miało miejsce w St. Petersburgu to znakomita okazja, aby wymienić się doświadczeniami i zaczęrpnąć inspiracji. - Uważam, że Forum jest bardzo dobrą formą wymiany doświadczeń a bogaty program edukacyjny gwarantuje, że Forum będzie się rozwijało w kolejnych latach - powiedziała po zakończeniu wydarzenia Anna Górska.
 
źródło: www.gdanskconvention.pl