W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

GCB na Tour Salon w Poznaniu

GCB na Tour Salon w Poznaniu -

GCB po raz pierwszy weźmie udział w Tour Salon. Ich zadaniem będzie promowanie możliwości konferencyjnych Gdańska i Regionu Pomorskiego. Targi odbędą się w Poznaniu, w dniach 19-22 października.

 

 

 

 

 

 

 

Co roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich swoją ofertę prezentują wystawcy z kilkudziesięciu krajów. Wśród wielotysięcznej publiczności znajdują się i profesjonaliści, i klienci indywidualni. Wszyscy szukają pomysłów na ciekawe spędzenie wolnego czasu.
Na targach Tour Salon prezentowane są najnowsze oferty i atrakcje turystyczne krajów i regionów. Poznańska impreza to także miejsce spotkań biznesowych i możliwość nawiązania nowych kontaktów handlowych wśród przedstawicieli branży. To właśnie ten drugi aspekt najbardziej interesuje przedstawicieli GCB.


- Zwykle jako Gdańsk Convention Bureau uczestniczymy w targach poświęconych tylko i wyłącznie turystyce biznesowej - zaznacza Anna Górska, Prezes GCB - W tym roku, w związku z odwołaniem targów Meetings Poland Expo, zaplanowanych na listopad w Warszawie, zdecydowaliśmy się wypróbować imprezę poznańską. Wiąże się to również z opinią branży, że na targach turystycznych jest coraz więcej zapytań dot. konkretnych konferencji oraz potrzeba prezentacji możliwości konferencyjnych miast i regionów.


GCB wykupiło 6m2 powierzchni wystawienniczej od Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej (PROT).  - Jestem pewna, że będziemy wspaniale uzupełniali kampanię promocyjną Pomorskie Nabierz Kolorów właśnie o turystykę biznesową - dodaje Prezes A.Górska.

O Gdańsk Convention Bureau:
Głównym zadaniem Gdańsk Convention Bureau jest promocja Gdańska i Regionu jako destynacji konferencyjnej oraz pomoc organizatorom podczas planowania wydarzeń biznesowych w naszym regionie. Gdańsk Convention Bureau (GCB) zostało powołane w 2005 roku jako miejskie biuro kongresów reprezentujące usługodawców z gałęzi przemysłu turystycznego, takich jak: hotele, biura podróży, restauracje, firmy zajmujące się obsługą techniczną konferencji, firmy transportowe, tłumacze, itp. Jest częścią Gdańskiej Organizacji Turystycznej, stowarzyszenia, które zrzesza ponad 100 członków, a Miasto Gdańsk jest głównym członkiem.  Na mocy porozumienia z Polską Regionalną Organizacją Turystyczną (PROT) podpisanego w dniu 5.04.2009, Gdańsk Convention Bureau jest odpowiedzialne za promocję turystyki biznesowej w całym regionie Pomorskim.
Obecnie, jednym z najważniejszych projektów realizowanych przez Gdańsk Convention Bureau (GCB) jest kampania promocyjna pn. "PROMOCJA TURYSTYKI BIZNESOWEJ JAKO MARKOWEGO PRODUKTU GDAŃSKA I POMORZA".
Z dniem 13 sierpnia 2007 GCB stało się pełnoprawnym członkiem International Congress & Convention Association (ICCA) - największego stowarzyszenia  branży spotkań.



źródło: www.gdanskconvention.pl