W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Cztery oddziały ICCA spotkały się w Grecji

Cztery oddziały ICCA spotkały się w Grecji -

W dniach 31 stycznia - 2 lutego 2013 r. w Salonikach miało miejsce doroczne spotkanie ICCA Joint 4 Chapter Summit, w którym wzięło udział czterdziestu reprezentantów oddziałów stowarzyszenia - Śródziemnomorskiego, Europy Centralnej, Środkowego Wschodu oraz Wielkiej Brytanii.

 

 

  

 

 


Na spotkaniu Gdańsk i region reprezentowała  Anna Górska, Prezes Zarządu GOT/GCB, która pełni również funkcję Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA.

Pierwszego dnia spotkania Prezes Zarządu ICCA, Martin Sirk podczas dwugodzinnej ICCA Master Class przedstawił najważniejsze korzyści wynikające z członkostwa w stowarzyszeniu. Zaprosił członków do korzystania z bezpłatnych narzędzi w podejmowanych działaniach marketingowych, m.in. PR Kit, oraz strony internetowej bma.iccaworld.com, gdzie umieszczane są najlepsze kampanie marketingowe. Sirk zachęcał również do korzystania z największej na świecie bazy danych ICCA, gdzie znajdują się dane dotyczące kongresów stowarzyszeń oraz udziału w spotkaniach i konferencjach organizowanych przez stowarzyszenie.

W drugim dniu spotkania Mike van der Vijver z MindMeeting podczas warsztatów przedstawił koncepcję "twórczych spotkań", czyli w jaki sposób należy kreatywnie i efektywnie organizować konferencje, a także co można zrobić, by ich uczestnicy wrócili do swoich biur z nowymi pomysłami. Kolejną prezentację przedstawili Miranda Ioannou z SCS Limited (Cypr) oraz Valentini Amarantidou z Artion Conferences and Events (Grecja). Prelegenci w oparciu o własne doświadczenia przekazały praktyczną wiedzę o różnych formach sponsoringu, który w obecnych czasach coraz częściej ewaluuje w długoterminowe partnerstwa. Następnie Steen Jakobsen z Wonderful Copenhagen (Dania) podzielił się doświadczeniem Kopenhagi w zakresie zrównoważonego rozwoju w przemyśle spotkań. Tego dnia również Anna Górska wraz z Milosem Milovanovichem z Serbia Convention Bureau, poprowadzili sesję na temat mobilnych strategii w firmach.

W trzecim dniu ICCA Joint 4 Chapter Summit jego uczestnicy dowiedzieli się m.in. jak przetrwać sytuacje kryzysowe i czy można je przekształcić w sukces. Tego samego dnia oficjalnie przekazano przewodnictwo Oddziału Śródziemomorskiego ICCA od Mirandy Ioannou, która zarządzała nim przez cztery lata, w ręce Elif Balci Fisunoglu z Istanbul Convention & Visitors Bureau (Turcja).

źródło: Gdańsk Convention Bureau