W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

GCB zaprasza na międzynarodową konferencję na temat zarządzania informacją

GCB zaprasza na międzynarodową konferencję na temat zarządzania informacją -

W dniach 29-31 maja 2013 r. w Juracie odbędzie się 11. International Conference on Information Management. Wśród uczestników tego wydarzenia znajdą się prof. Bernard Kubiak i prof. Stanisław Wrycza - Ambasadorzy Kongresów Polskich.

 

 

 

 

 

 


Celem konferencji jest możliwość zaprezentowania uczestnikom nowych systemów, metod, technik oraz narzędzi służących zarządzaniu informacją oraz zapoznanie z możliwościami ich wykorzystania w szeroko pojmowanym biznesie. Podczas spotkania specjaliści z całego świata będą mieć szansę wymiany doświadczeń i swoich osiągnięć w dziedzinie zarządzania informacją.

Na długiej liście zagadnień, które zostaną poruszone podczas konferencji znalazły m.in. systemy zarządzania informacją w biznesie, technologie informatyczne oraz komunikacyjne oraz e-turystyka. W konferencji udział weźmie dwóch Ambasadorów Kongresów Polskich z Gdańska i Regionu: prof. Bernard Kubiak, Uniwersytet Gdański i Przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji (Ambasador Kongresów Polskich od 2012 roku) oraz prof. Stanisław Wrycza, Uniwersytet Gdański (Ambasador Kongresów Polskich od 2005 roku).

Wydarzenie jest organizowane przez Katedrę Informatyki Ekonomicznej na Wydziale Zarządzania  Uniwersytetu Gdańskiego i pod auspicjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie www.im-conference.net.

źródło: Gdańsk Convention Bureau