W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

GCB zaprasza na bezpłatne szkolenie z aplikacji GCBeVENT

GCB zaprasza na bezpłatne szkolenie z aplikacji GCBeVENT -

Gdańskie biuro kongresów zaprasza na szkolenie z obsługi panelu administracyjnego aplikacji mobilnej GCBeVENT, poprzedzone spotkaniem GCB Business Club.

 

 

 

 

 

 


Aplikacja GCBeVENT to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji eventowych, adresowana do wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. Aplikacja może być wykorzystana i dostosowana do dowolnego typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy gier miejskich). Program jest bezpłatny i dostępny na systemy operacyjne: iOS (IPhone), Android, Blackberry oraz Windows Phone w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej.

Podstawę funkcjonalności aplikacji GCBeVENT stanowi możliwość pobierania przez delegatów oraz przeglądania danych dostarczanych przez organizatora eventu. Zespół Gdańsk Convention Bureau projektując aplikację położył główny nacisk na komunikację pomiędzy uczestnikami, a  mówcami i organizatorami. Chodzi tu głownie o aktualności przesyłane przez organizatorów: nagłe zmiany w programie, informacje o zajęciach, prelegentach, szczegółowe agendy z możliwością personalizacji programu. Dostęp do konkretnego eventu może być otwarty lub ograniczony kodami.

Szkolenie odbędzie się w poniedziałek, 4 marca 2013 r. w Hotelu Scandic w Gdańsku przy ul. Podwale Grodzkie 9. O godz. 9.00 rozpocznie się spotkanie GCB Business Club, w którym wezmą udział członkowie GOT. 10.15 – 14.00 Otwarte dla wszystkich zainteresowanych szkolenie z aplikacji mobilnej GCBeVENT zacznie się o godz. 10.15 i potrwa do godz. 14.00.
Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu są proszone o potwierdzenie przybycia na adres: wisniewska@gdanskconvention.pl lub telefonicznie pod numerem 58 300 06 59 do dnia 26 lutego 2013 r.

źródło: Gdańsk Convention Bureau