W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Aplikacja GCBeVENT nagrodzona na Mobile Trends Conference 2013

Aplikacja GCBeVENT nagrodzona na Mobile Trends Conference 2013 -

Jedna z pierwszych w Polsce aplikacji mobilnych dedykowanych konferencjom i kongresom, zajęła pierwsze miejsce miejsce w kategorii "Aplikacja mobilna - komunikacja i społeczności" podczas konferencji, która odbyła się w dniach 21-22 lutego 2013 r. w hotelu Park Inn by Radisson w Krakowie.

 

 

 

 

 


Nagrody w szesnastu kategoriach wręczono pod koniec pierwszego dnia konferencji, podczas uroczystej gali. Produkt stworzony na zlecenie Gdańsk Convention Bureau i wykonany przez gdyńską firmę DeSmart konkurował w swojej kategorii z aplikacjami Mobilny Samorząd (produkt Smartzilla oraz AT Group), KWC - Kosmetyk Wszech Czasów (Mobiler i Edipresse-Wizaż) oraz GoldenDroid (LuckyDevs). - Jestem dumna, że nasza nowa aplikacja już zdobyła uznanie wśród polskich ekspertów świata mobilnych technologii - przyznaje Anna Górska, Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej. - To dla nas ogromne wyróżnienie. Innowacje zawsze cechowały wszystkie działania GCB. Dzięki takim nagrodom upewniam się, że strategia naszych działań jest właściwa, wzrasta również świadomość roli Convention Bureau w Polsce i tego czym się zajmujemy.

Poza nagrodą dla GCBeVENT, Gdańska Organizacja Turystyczna wraz z wykonawcą KSI otrzymała nominację za aplikację mobilną gdansk4uMOBILE w kategorii "Miasto z najlepszą stroną lub aplikacją mobilną". Ostatecznie nagrodę w tej kategorii otrzymał Urząd Miasta Szczecin za aplikację Visit Szczecin (Realizator: MoveApp).

Konferencja Mobile Trends 2013 zgromadziła branżę IT, programistów, specjalistów nowych technologii w sektorze Mobile. Jej uczestnicy mieli okazję posłuchać opinii ekspertów takich jak: Monika Mikowska (jestem.mobi), Łukasz Kłosowski (GoMobi.pl), Mariusz Gasiewski (Google), Krzysztof Marzec (Interia.pl) czy Vitaliy Rudnytskiy (SAP) na temat prognozowanych zmian na rynku rozwiązań mobilnych, aplikacji na smartfony i tablety. Prelegenci przedstawili kilka przykładów dobrych aplikacji mobilnych, właściwie przygotowanych programów testowania aplikacji oraz  wyczulili branżę na konstruowanie planów tworzenia produktów mobilnych, tak aby  przewidywały one wprowadzanie poprawek do systemów oraz rozwój aplikacji. Równie ważne są systemy zabezpieczeń takich produktów oraz ochrona danych przez nie gromadzonych.