W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

W Kopenhadze promowano Gdańsk jako atrakcyjne miejsce spotkań

W Kopenhadze promowano Gdańsk jako atrakcyjne miejsce spotkań -

Trzydziestu duńskich meeting plannerów, agencji eventowych i organizatorów kongresów miało szansę zapoznać się z możliwościami konferencyjnymi Gdańska oraz Poznania podczas road show, które odbyło się w dniu 28 lutego 2013 r. w Kopenhadze.

 

 

 

 

 

 


Inicjatywa, w której po raz kolejny wzięło udział Gdańsk Convention Bureau, miała miejsce w ramach road show organizowanego przez Poland Convention Bureau / Polską Organizację Turystyczną. Jest to zamknięte spotkanie organizowane dla profesjonalistów rynku spotkań z rynków priorytetowych dla POT/PCB, podczas którego przedstawiciele zaproszonych destynacji prezentują potencjał turystyczny miasta oraz jego zaplecze konferencyjne. Uczestnikom wydarzenia zaproponowano krótkie, 20-minutowe prezentacje wybranych miast oraz Polski, jako nowej i coraz popularniejszej na eurpejskiej mapie eventów destynacji. Po prezentacji goście zostali zaproszeni na kolację, w ramach którego każdy z Partnerów był gospodarzem jednego stołu. Była to znakomita okazja do tego, by lepiej poznać meeting plannerów, porozmawiać o organizowanych przez nich eventach oraz przekazać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów. Na koniec spotkania wśród jego uczestników wylosowano dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w Dworze Oliwskim w Gdańsku oraz IBB Andersia Hotel w Poznaniu, a także zestaw upominków ufundowany przez Poland Convention Bureau.

Patronat nad spotkaniem sprawował duński magazyn branżowy "Moderplus+" ("Meetings Plus"), w którym już wkrótce ukazać ma się relacja z wydarzenia. Kolejne organizowane przez POT/PCB spotkania typu road show odbędą się wiosną 2013 r. we Francji, Niemczech i Holandii.