W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Nominuj Ambasadora Kongresów z Gdańska i Regionu

Nominuj Ambasadora Kongresów z Gdańska i Regionu -

Ruszyła kolejna edycja programu Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich. W ramach tej inicjatywy gdańskie biuro spotkań zaprasza do zgłaszania kandydatur do Pomorskiego Klubu Ambasadora.

 

 

 

 

 Organizowany przez Polską Organizację Turystyczną oraz Stowarzyszenie Konferencje i Kongresy w Polsce Program Honorowych Ambasadorów Kongresów Polskich ma na celu aktywne pozyskiwanie konferencji do Polski. Inicjatywa polega na szczególnym wyróżnieniu osób, które aktywnie promują Gdańsk i Polskę poprzez nadanie im tytułu Ambasadora. Ideą programu jest zachęcanie osób mających kontakty zagraniczne – zwłaszcza naukowców, biznesmenów, specjalistów różnych branż - do skutecznego przyciągania do danego miasta międzynarodowych konferencji i kongresów.
 

Kandydatury można zgłaszać w ankiecie on–line do dnia 15 lipca 2013 r. Dodatkowych informacji na ten temat udziela Marta Wiśniewska z Gdańsk Convention Bureau, e-mail: wisniewska@gdanskconvention.pl. Więcej informacji o Pomorskim Klubie Ambasadora Kongresów Polskich znajduje się pod tym adresem.