W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańsk na spotkaniu Regionalnych Convention Bureaux

Gdańsk na spotkaniu Regionalnych Convention Bureaux -

21 marca 2013 r. w siedzibie Poland Convention Bureau POT w Warszawie odbyło się kolejne spotkanie miejskich i regionalnych biur convention. Gdańsk reprezentowała Anna Górska, Prezes Zarządu Gdańsk Convention Bureau GOT.

 

 

 

 

 

 


Tym razem gorącym tematem poruszanym na spotkaniu była metodologia zbieranie danych statystycznych do corocznego Raport „Przemysł spotkań i wydarzeń w Polsce – Poland Meetings and Events Industry Report” wydawanego przez Poland Convention Bureau we współpracy z miejskimi i regionalnymi convention bureaux. Raport statystyczny podsumowujący przemysł spotkań w Polsce jest jednym z najważniejszych wspólnych przedsięwzięć PCB i poszczególnych miast – tym bardziej cieszy kompromis, który ułatwi przygotowanie tego strategicznego dokumentu w roku 2013 i w latach kolejnych.


Podczas spotkania Poland Convention Bureau POT przedstawiło również propozycję wspólnego udziału w Road Shows, czyli prezentacjach destynacji przed wybranymi przedstawicielami z branży turystyki biznesowej, które odbędą się jeszcze w kwietniu bieżącego roku w Paryżu oraz w Amsterdamie. Gdańsk Convention Bureau weźmie w nich udział. W czerwcu odbędzie się również Fam Trip dla wyselekcjonowanych PCO (Profesjonalnych Organizatorów Spotkań) w Gdańsku i Regionie, organizowany przez PCB. Na spotkaniu  zaprezentowano również założenia nowego projektu „Lubię Polskę” - kampanię POT na rynkach azjatyckich, Program Ambasadorów Kongresów Polskich, Targi IMEX America oraz katalog Unique Venues. Spotkanie zakończyła relacja Anny Górskiej z programu edukacyjnego targów Convene, w którym wzięło udział Gdańsk Convention Bureau w lutym 2013 r.

Przypomnijmy, że regionalne biura Convention spotykają się kilka razy w roku, aby dyskutować o wspólnych projektach oraz wypracowywać jak najlepsze sposoby promowania polskich miast i regionów na międzynarodowej arenie przemysłu spotkań.

źródło: Gdańsk Convention Bureau