W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Spotkanie ICCA CEC już w sierpniu 2013 r.

Spotkanie ICCA CEC już w sierpniu 2013 r. -
Sale konferencyjne, hotele, program edukacyjny i kulturalny - tak St. Petersburg przygotowuje się na coroczne ICCA CEC Summer Meeting.
 
 
 
 
 
 
 
 
W dniach 15-17 kwietnia 2013 r. Prezes Gdańskiej Organizacji Turystycznej/Gdańsk Convention Bureau Anna Górska, pełniąca funkcję Przewodniczącej Oddziału Europy Centralnej ICCA, przebywała w St. Petersburgu na wizycie kontrolnej (site visit), sprawdzając stan przygotowania miasta do organizacji prestiżowego letniego spotkania oddziału. Wydarzenie odbędzie się w dniach 22-24 sierpnia 2013 r., a jego głównym organizatorem jest firma ExpoForum oraz St. Petersburg Convention Bureau.
 
Prezes Anna Górska miała m.in. możliwość zobaczenie obiektu, w którym odbędzie się konferencja - Centrum Wystawienniczego Lenexpo oraz propozycji miejsc na Welcome Gala Dinner w Twierdzy Piotra i Pawła. Organizatorzy spotkania zaprezentowali również wybrane hotele, w których zatrzymają się uczestnicy; była również okazja, aby spróbować cateringu złożonego m.in. z dań tradycyjnej kuchni rosyjskiej, który będzie serwowany gościom. Sam program sierpniowej konferencji (podczas której odbędą się liczne prezentacje i wykłady poświęcone przemysłowi spotkań) będzie wzbogacony o atrakcje kulturalne, takie jak zwiedzania Pałacu Katarzyny w dzielnicy Puszkina czy wycieczka „Rzeki i Kanały St. Petersburga”.
 
- Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Zaangażowanie organizatorów gwarantuje wysoki poziom zarówno sesji edukacyjnych jak i programu towarzyszącego konferencji - powiedziała Anna Górska, Prezes GOT/GCB.
 
Letnie spotkanie oddziału Europy Centralnej ICCA jest organizowane co roku w innej destynacji. W 2011r. spotkanie odbyło się w Gdańsku, w 2012 w Dusseldorfie (Niemcy), w 2014 odbędzie się w Belgradzie (Serbia). Oddział  Europy Centralnej ICCA jest jednym z najliczniejszych w stowarzyszeniu. Jego członkowie to m.in. organizacje z Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Polski, Rosji, Ukrainy, Węgier i Czech.