W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Zaproszenie na konferencję o zarządzaniu informacją

Zaproszenie na konferencję o zarządzaniu informacją -
GCB zaprasza wszystkich, szczególnie członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej na "The 11th International Conference on Information Management", która odbędzie się w Juracie w dniach 22-24 maja 2013 r.
 
 
 
 
 
 
 
Wydarzenie organizowane jest już po raz jedenasty i jej celem jest dyskusja oraz prezentowanie rozwiązań z zakresu zarządzania informacją. Tematyka konferencji skupia się na innowacyjnych technologiach i nieszablonowym podejściu do planowania procesów decyzyjnych w biznesie.
 
W konferencji udział weźmie dwóch Ambasadorów Kongresów Polski z Gdańska i Regionu nominowanych przez Gdańsk Convention Bureau/Gdańską Organizację Turystyczną: prof. Bernard Kubiak, Uniwersytet Gdański i Przewodniczący Komitetu Naukowego Konferencji (Ambasador Kongresów Polskich od 2012 roku) oraz prof. Stanisław Wrycza, Uniwersytet Gdański (Ambasador Kongresów Polskich od 2005 roku). W programie wydarzenia znajdzie się m.in. na panel dyskusyjny "Effective Revenue Management based on Cost”, który poprowadzi przedstawiciel Cloud Industry Solutions i w którym zostaną poruszone m.in. takie zagadnienia jak: revenue management na bazie kosztów hotelu, koszty zmienne vs koszty stałe hotelu, przypadki i analiza konkurencji cenowej, relacja obłożenia do ceny i ceny do obłożenia,  ustalenie progu rentowności w ujęciu ilościowym i wartościowym, nowe metody zarządzania: specjalistyczne raporty oraz kalkulatory czy korzyści z wykorzystania innowacyjnych narzędzi rachunkowości zarządczej.
 
Dla członków Gdańskiej Organizacji Turystycznej wstęp na panel prowadzony przez Cloud Industry Solutions jest bezpłatny. Aby potwierdzić w nim udział należy wejść na stronę www.hoteldata.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.
 
Więcej informacji na temat konferencji można znaleźć pod adresem www.im-conference.net.