W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Promuje się w Amsterdamie

Promuje się w Amsterdamie -
22 kwietnia 2013 r. w Amsterdamie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu road show organizowane przez Poland Convention Bureau/Polską Organizację Turystyczną. Po raz kolejny do spotkania zaproszone zostało Gdańsk Convention Bureau.
 
 
 
 
 
 
 
Road show to zamknięte spotkania organizowane dla profesjonalistów rynku spotkań z rynków priorytetowych dla Polskiej Organizacji Turystycznej/Poland Convention Bureau POT/PCB, podczas którego przedstawiciele zaproszonych destynacji prezentują potencjał turystyczny miasta oraz jego zaplecze konferencyjne.
 
Ponad dwustu holenderskich meeting plannerów, przedstawicieli agencji eventowych, organizatorów kongresów miało szansę zapoznać się z możliwościami konferencyjnymi Gdańska, Krakowa oraz Katowic. Prezentacja Polski jako destynacji konferencyjnej odbyła się przy okazji NL Conference 2013, spotkania profesjonalistów branży zrzeszonych w stowarzyszeniu MPI. Konferencja promowana pod hasłem „For your eyes only” odbyła się w nowym centrum filmowym w Amsterdamie - EYE Film Institute, gdzie po przywitaniu gości zaprezentowany został spot reklamowy „Events in Polska”, jako inspiracja do rozmów z przedstawicielami z polskich biur CVBs i DMC obecnych na spotkaniu: Aneta Książek, Robert Kępiński – Poland Convention Bureau / POT, Marta Wiśniewska – Gdańsk Convention Bureau, Krystian Gryglaszewki – Katowice Convention Bureau, a także przedstawiciele Kraków Convention Bureau, DMC Poland oraz firmy Mazurkas. Polska reprezentacja miała w ramach NL Conference zagwarantowany tzw. Polish Corner.
 
Spotkanie to było znakomitą okazją, aby poznać bliżej meeting plannerów, porozmawiać o organizowanych przez nich eventach oraz przekazać szczegółowe informacje dotyczące poszczególnych obiektów. Wiedza Holendrów na temat Gdańska i Regionu jest na pewno pełniejsza, a szansa na przyjazd do Trójmiasta w celach biznesowych większa. Miłym zaskoczeniem dla gości byłą Gdańska aplikacja konferencyjno – eventowa GCBeVENT i fakt, że jest ona oferowana bezpłatnie na eventy organizowane na Pomorzu.
 
Na koniec, tradycyjnie już, odbyła loteria nagród ufundowanych przez regionalnych partnerów. Goście otrzymali vouchery na pobyt i przelot do Polski a także upominki, w tym Goldwasser – prezent przekazany przez Gdańsk Convention Bureau.