W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Partner strategiczny MPI Poland Club

Partner strategiczny MPI Poland Club -
Z początkiem maja 2013 r. MPI Poland Club i Gdańsk Convention Bureau GOT podpisały umowę o partnerstwie strategicznym, która będzie obowiązywać do kwietnia 2014 roku. Oficjalne ogłoszenie partnerstwa odbyło się podczas targów IMEX.
 
 
 
 
 
 
 
– Bardzo się cieszę, że udało nam się znaleźć sponsora strategicznego, który pozwoli nam rozwinąć skrzydła i wykonać kolejny krok dla budowania podwalin naszej organizacji w Polsce – mówi prezes MPI Poland Wojciech Liszka. - Związanie się z właściwym podmiotem było dla nas kluczowe ze względów wizerunkowych i cieszymy się, ze Gdańsk Convention Bureau dostrzega w Meetings Professionals International miejsce do promowania swojej destynacji. Postaramy się wesprzeć naszych partnerów, aby większa liczba organizatorów spotkań kierowała swój biznes do Trójmiasta. Nasza współpraca oznacza również, że wydarzenia organizowane przez MPI Poland dwukrotnie w najbliższym roku zagoszczą nad morzem – mówi Wojciech Liszka, prezes MPI Poland.
 
Gdańsk i Region od kilku lat plasuje się w czołówce polskich destynacji konferencyjnych, jest także zaangażowane w działalność na rzecz branży na arenie międzynarodowej. – Teraz przyszedł czas, aby zaangażować się promocyjnie w MPI Poland Club i wykorzystać istniejące kanały marketingowe stowarzyszenia do promocji produktów i wydarzeń organizowanych przez GCB oraz podniesienia prestiżu naszego biura - mówi Anna Górska, prezes zarządu GCB. - Wspomagamy również organizacje, w których widzimy potencjał, a MPI niewątpliwie taki potencjał posiada. 
 
Dzięki partnerstwu dwie tegoroczne konferencje szkoleniowe MPI odbędą się w Gdańsku. Oficjalne ogłoszenie partnerstwa odbyło się podczas targów IMEX, w dniach 21-23 maja we Frankfurcie.