W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Wyróżnienie dla projektów gdansk4uMOBILE i GCBeVENT App

Wyróżnienie dla projektów gdansk4uMOBILE i GCBeVENT App -
W dniach 24-25 czerwca 2013 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się Welcome Festival - pierwszy międzynarodowy festiwal marketingu miejsc.
 
 
 
 
 
 
 
Podczas II edycji wydarzenia nagrodzone zostały projekty spełniające główne założenia trójkąta efektywności Brief  (współpraca pomiędzy trzema sektorami: uczelnie, samorząd i biznes). Wyróżnione zostały również projekty Gdańskiej Organizacji Turystycznej i Gdańsk Convention Bureau - aplikacje mobilne gdansk4u MOBILE oraz GCBeVENT.  Były to jedyne wyróżnienia dla Pomorza.
 
Gdansk4u MOBILE jest mobilnym przewodnikiem turystycznym skierowany nie tylko do turystów, ale także mieszkańców Gdańska. Dostępny w trzech wersjach językowych (pl, en, de) na trzy systemy operacyjne (IOS, Android, Windows Phone) umożliwia zwiedzanie miasta zarówno w trybie online jaki i offline. Aplikacja to szereg funkcjonalności dla użytkownika m.in. geolokalizacja, kalendarz wydarzeń czy mobilny szlak "Top 100". Pozwala to efektywniej zwiedzać Gdańsk.
 
Aplikacja GCBeVENT to jedna z pierwszych w Polsce mobilnych aplikacji eventowych, adresowana do wszystkich organizatorów eventów zainteresowanych Gdańskiem i Regionem. GCBeVENT App może być wykorzystana i dostosowana do dowolnego typu spotkania (konferencji, kongresu, warsztatów, targów czy na przykład gier miejskich), jest bezpłatna. Aplikacja jest dostępna w czterech systemach operacyjnych (IOS, Android, Windows Phone , Blackberry) oraz w dwóch wersjach językowych: polskiej i angielskiej. Mogą one funkcjonować równolegle dla jednego eventu. System składa się z aplikacji na smartfony oraz panelu administracyjnego.
 
 
"Cieszę się, że nasza praca została doceniona przez tak zacne jury i mam nadzieję, że wyróżnienie to będzie kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Gdańsk i Region" - mówi  Agata Ziller - Specjalista ds. Convention Bureau z Gdańskiej Organizacji Turystycznej.
 
Owocna współpraca między trzema sektorami: trójmiejskimi uczelniami, biznesem i samorządem doprowadziła do efektywnej realizacji projektów, a tym samym uzyskując wyróżnienie dla gdańskich projektów realizowanych przez Gdańską Organizację Turystyczną i Gdańsk Convention Bureau.