W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Gdańsk Convention Bureau

Region: Pomorze
ul. Długi Targ 28/29
80-830 Gdańsk
woj. pomorskie
Kontakt:
telefon:58 300 06 59
fax: 58 301 66 37

e-mail:
Widok

Gdańskie biuro spotkań zaprasza na branżowe warsztaty

Gdańskie biuro spotkań zaprasza na branżowe warsztaty -
Sześć dni intensywnych warsztatów z przedsiębiorczości i kreatywności prowadzonych w języku angielskim przez menadżerów m.in. z Microsoftu i Boeinga – już  w lipcu w odbędzie się Gdańsk Business Week (21-26 lipca 2013).
 
 
 
 
 
 
 
Gdańsk Business Week 2013 jest skierowany do młodzieży w wieku od 15 do 19 lat  mieszkającej na terenie Metropolii Gdańskiej. Kilkudniowe warsztaty prowadzone przez doświadczonych menadżerów z międzynarodowych korporacji są dla uczestników znakomitą okazją do zdobycia bezcennej wiedzy biznesowej, nawiązania nowych, ciekawych kontaktów, rozwoju osobistego i przeżycia niezapomnianej przygody.
 
Spotkania w ramach Gdańsk Business Week mają przekonać uczestnikom do hasła ”Yes, I can!” i udowodnić, że sukces może osiągnąć każdy. Podobna forma nauki przedsiębiorczości dla młodych ludzi (warsztaty z udziałem doświadczonych profesjonalistów) sprawdza się w USA od 35 lat, w Trójmieście jest realizowana (z dużym powodzeniem) od 4 lat. Do najbardziej spektakularnych sukcesów Gdańsk Business Week  można zaliczyć m.in. wyjazd najbardziej aktywnych uczestników na staże do Doliny Krzemowej oraz pierwsze firmy założone przez młodych przedsiębiorców.
 
Organizatorami spotkania są: Gdański Inkubator Przedsiębiorczości STARTER, Miasto Gdańsk oraz Business Week. Ostatnią edycję spotkania wsparło ponad 30 firm – podobnie w tym roku. Wydarzenie wspiera również Gdańsk Convention Bureau/GOT, które przygotowało dla gości prowadzących warsztaty wycieczkę po Gdańsku i jego największych atrakcjach turystycznych.
 
Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.gdanskbusinessweek.pl.