W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Klub Agencji Eventowych

Region: Mazowsze
ul. Foksal 18
00-372 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 379 25 51

e-mail:
  Widok

  Klub Agencji Eventowych o własnych projektach

  Klub Agencji Eventowych o własnych projektach -
  Projekty własne, tworzone i realizowane przez agencje event marketingowe to tematy, które podjęto na kolejnym spotkaniu Klubu Agencji Eventowych z cyklu Business Mixer. Odbyło się ono 28 maja 2014 roku na stadionie Legii Warszawa.
   
  Spotkanie, którego gospodarzem była agencja El Padre, zostało poświęcone prezentacjom wybranych projektów będących autorskimi pomysłami agencji eventowych. Jak się okazuje, dla agencji są one nie tylko sposobem na realizację własnej pasji, lecz także skutecznym narzędziem "new businessowym", a zarazem promocją firmy.
   
  Eventy z piłką nożną i muzyką w tle
   
  Pierwsi prelegenci majowego Business Mixera - Sebastian Oprządek i Wojciech Cłapiński z agencji El Padre - opowiedzieli o Generali Deyna Cup. To event, którego autorzy postawili sobie za cel upamiętnienie Kazimierza Deyny, legendy polskiej piłki nożnej. Jednocześnie udało im się stworzyć atrakcyjne rodzinne widowisko sportowe, w którym udział wzięły cztery wybitne drużyny – Legia Warszawa, Partizan Belgrad, Austria Wiedeń i Fluminense FC. - Projekty własne to doskonały kanał szukania nowych obszarów rozwoju biznesu w dobie kryzysu, ale także świetna okazja do realizacji własnych pasji – przyznał Wojciech Cłapiński.
   
  Kolejnym prelegentem był Paweł Kwiatkowski z STX Jamboree, który podczas swojego wystąpienia opowiedział o organizacji koncertów i zapraszaniu muzyków. - Osobiście dla mnie przy tego typu projektach bardzo ważny jest sam proces tworzenia całości od początku, a także wyzwania jakie sami sobie stawiamy i odpowiedzialność z tym związana - powiedział.
   
  Społeczne zaangażowanie
   
  Zdaniem Adama Górko z agencji MyPlace projekty własne to także "unikalna możliwość realizowania się społecznie i stworzenia czegoś ważnego oraz potrzebnego dla innych”. Podczas swojego wystąpienia Górko zaprezentował fundację MyWay, która ma niesie pomoc zdolnym studentom wyższych szkół muzycznych wyposażając ich w narzędzia ułatwiające profesjonalny początek ich kariery. 
   
  Po zakończeniu części oficjalnej spotkania jego uczestnicy zwiedzali stadion, wspólnie oglądali piłkarski mecz Pogoń Szczecin – Legia Warszawa i prowadzili rozmowy w kuluarach.