W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Krakow Convention Bureau

Region: Małopolska
ul. pl. Wszystkich Świętych 3-4
31-004 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
telefon:12 616 60 69
fax: 12 616 60 80

e-mail:
  Widok

  Powstał program rekomendacji firm incentive w Krakowie i Małopolsce

  Powstał program rekomendacji firm incentive w Krakowie i Małopolsce -

  Promocja Krakowa i województwa małopolskiego jako atrakcyjnego regionu na podróże motywacyjne to cel wprowadzenia przez Krakow Convention Bureau Programu Rekomendacji Organizatorów Podróży Motywacyjnych w Krakowie i Małopolsce.

   

   

  incentive travel kraków convention bureau podróże motywacyjne

  Program Rekomendacji Organizatorów Podróży Motywacyjnych w Krakowie i Małopolsce wprowadzony przez Krakow Convention Bureau ma na celu identyfikację oraz wsparcie przedsiębiorstw i innych organizacji, które organizują oraz obsługują imprezy motywacyjne w województwie małopolskim, także w Krakowie. System rekomendacji zawartych w Programie dotyczy firm specjalizujących się w fachowym planowaniu i organizacji podróży motywacyjnych. Firmy te posiadają siedzibę lub oddział na terenie województwa małopolskiego. Ponadto mają doświadczenie organizacyjne, odpowiednie zaplecze techniczne oraz przeszkolony zespół pracowników umożliwiający kompleksową realizację takich wydarzeń.

  Spodziewanym efektem współpracy Krakow Convention Bureau z firmami rekomendowanymi będzie promocja Krakowa i regionu jako atrakcyjnego miejsca na podróże motywacyjne.
  Regulamin Programu Rekomendacji można znaleźć na stronie internetowej www.bip.krakow.pl.
  Aby dowiedzieć się więcej o Programie Rekomendacji należy skontaktować się z Natalią Kulec-Greń, e-mail: , tel. 12 616 60 77.