W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Krakow Convention Bureau

Region: Małopolska
ul. pl. Wszystkich Świętych 3-4
31-004 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
telefon:12 616 60 69
fax: 12 616 60 80

e-mail:
  Widok

  Małgorzata Przygórska-Skowron nowym szefem KCB

  Małgorzata Przygórska-Skowron nowym szefem KCB -

  Od stycznia 2013 r. zespołem Krakow Convention Bureau kieruje nowa osoba.
   

   

   

   

   

   

   


  Jak informuje serwis MeetingPlanner.pl, kierownikiem KCB jest obecnie Małgorzata Przygórska-Skowron, która przez wiele lat pracowała w Krakowskim Biurze Festiwalowym jako specjalista ds. organizacji imprez, a następnie w Urzędzie Miasta Krakowa w Wydziale Informacji, Turystyki i Promocji Miasta. Przygórska-Skowron kieruje zespołem, w skład którego wchodzą Magdalena Jędrzejowska, Natalia Kulec-Greń, Wioletta Wolak i Marcin Drobisz.

  Głównym celem Krakow Convention Bureau jest promocja Krakowa jako atrakcyjnej destynacji dla międzynarodowego przemysłu spotkań. W tym celu krakowskie biuro spotkań wykorzystuje takie formy marketingu jak udział w międzynarodowych targach turystyki biznesowej, publikacja i dystrybucja materiałów informacyjno-promocyjnych, reklama w magazynach krajowych i międzynarodowych, prowadzenie programów rekomendacji m.in. system rekomendacji dla firm PCO, współpraca międzynarodowa oraz wizyty studyjne dla organizatorów spotkań i wydarzeń biznesowych oraz dziennikarzy,   prowadzenie strony internetowej www.conventionkrakow.pl oraz    realizacja badań rynku przemysłu spotkań. Obecnie KCB znajduje się w strukturze Wydziału Informacji, Turystyki i Promocji Miasta jako Referat Biuro Kongresów/Krakow Convention Bureau. Funkcjonuje ono na zasadach non-profit.
   
  źródło: MeetingPlanner.pl