W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Krakow Convention Bureau

Region: Małopolska
ul. pl. Wszystkich Świętych 3-4
31-004 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
telefon:12 616 60 69
fax: 12 616 60 80

e-mail:
  Widok

  Kraków zaprezentuje ofertę MICE na targach Confex w Londynie

  Kraków zaprezentuje ofertę MICE na targach Confex w Londynie -

  Na imprezie, która odbędzie się w dniach 19-21 marca, swoją ofertę konferencyjną prezentować będą: miasto Kraków, Województwo Małopolskie, a także Centrum Konferencyjne ICE Kraków oraz Hotel Holiday Inn Kraków City Center.

   

   

   

   

   


  Krakowskie i małopolskie stoisko oznaczone numerem N241 zostanie zorganizowane w ramach realizacji projektu unijnego pt. „Promocja turystyki biznesowej w Małopolsce na rynkach zagranicznych" (działanie 8.1 w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013).

  Międzynarodowe targi turystyki biznesowej Confex 2013 to jedna z z najbardziej znanych imprez przemysłu kongresowego, która jest adresowana do profesjonalistów przemysłu kongresowego z Wielkiej Brytanii i Irlandii. Co roku w targach biorą udział przedstawiciele branży hotelowo-konferencyjnej, organizatorzy imprez incentive, firmy przewozowe, hotelarskie, profesjonalni organizatorzy kongresów, narodowe organizacje turystyczne oraz przedstawiciele centrów kongresowych.

  źródło: Krakow.pl