W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Krakow Convention Bureau

Region: Małopolska
ul. pl. Wszystkich Świętych 3-4
31-004 Kraków
woj. małopolskie
Kontakt:
telefon:12 616 60 69
fax: 12 616 60 80

e-mail:
  Widok

  Kraków i Gdańsk wśród najatrakcyjniejszych miast na konferencje

  Kraków i Gdańsk wśród najatrakcyjniejszych miast na konferencje -
  Dwa polskie miasta - Kraków i Gdańsk - znalazły się w prestiżowym zestawieniu dziesięciu najbardziej atrakcyjnych destynacji konferencyjnych w Europie południowo-wschodniej. Listę opracował słoweński "Kongres Magazine".
   
  Najatrakcyjniejszą destynacją konferencje w Europie południowo-wschodniej jest Praga. Przedstawiciele Prague Convention Bureau odebrali przyznaną przez "Kongres Magazine" nagrodę Meeting Star Award podczas uroczystej gali, która odbyła się 21 stycznia, podczas targów Conventa  w Ljubljanie. W głosowaniu stolica Czech otrzymała 4,64 punkta na 5 możliwych.
   
  Kraków i Gdańsk najlepsze na konferencje w Polsce
   
  Kolejne miejsca w plebiscycie zajęły Budapeszt i Ljubjana. Kraków zajął w zestawieniu piąte miejsce, natomiast Gdańsk znalazł się na dziewiątej pozycji. Pierwsze z tych miast zostało opisane w rankingu jako „dumne miasto”, a drugie jako „miasto Solidarności i wolności”.
   
  Nagrody Meeting Star Award zostały przyznane w pięciu kategoriach: Top Destination, Top Convention Centre, Top City Meeting Hotel, Top Resort Meeting Hotel oraz Inside Award.