W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

MCS sp. z o.o. sp. k.

Region: Mazowsze
ul. Czerska 14
00-732 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:
telefon:22 839 55 99

e-mail:
  Widok

  Targi "Instrumenty i działania wspierające przedsiębiorczość" w listopadzie w Warszawie

  Targi Instrumenty i działania wspierające przedsiębiorczość w listopadzie w Warszawie -

  Targi szkoleniowo-doradcze odbędą się 21 listopada w Warszawie, a są kierowane do przedsiębiorców oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Serwis konferencje.pl jest patronem medialnym tego wydarzenia.

   

  Termin targów został przesunięty z września na listopad, odbędą się one tylko w Warszawie (pierwotnie planowano drugą lokalizację - Kraków).
   

  Podczas targów uczestnicy będą mogli zapoznać się z informacjami pomocnymi w planowaniu biznesu w kolejnym okresie budżetowym Unii Europejskiej, takimi jak: planowane zmiany, obszary koncentracji funduszy i rodzaj planowanego wsparcia dla przedsiębiorstw. Ponadto, swoje oferty podczas targów zaprezentują firmy, które profesjonalnie zajmują się wspieraniem i pomocą działań biznesowych na różnych polach (m.in. producenci nowych technologii, firmy IT, agencje PR i reklamowe).


  Wydarzenie kierowane jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej. Podczas Targów odbędą się prelekcje w trzech blokach tematycznych, które poprowadzą m.in. PARP, RIF, CPI EFS, Fundacja wspierania przedsiębiorczości Twoja Inicjatywa!, Alior Bank Instytut Biznesu:


  1. Skuteczne działania wspierające i budujące przyszłość firmy,

  2. Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem - tworzenie strategii biznesu,

  3. Szkolenia kluczem rozwoju przedsiębiorstw.

   

   

  Szczegółowe informacje i zapisy - na oficjalnej stronie targów.

   

  Udział w targach jest bezpłatny.

   

  Aktualizacja: 25.08.14 r., 13.10.14 r.