W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Sara Lamik uznana za Odkrycie Roku

Sara Lamik uznana za Odkrycie Roku -

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI Poland już po raz drugi przyznało tytuł Odkrycia Roku w branży przemysłu spotkań. W tym roku została nim Sara Lamik, od dziewięciu lat związana zawodowo z Krakowskim Biurem Festiwalowym.

 

 

 

 

 

 


Sara Lamik zajmowała się promocją i pozyskiwaniem sponsorów, ale także organizacją widowni i realizacją imprez kulturalnych. Od 2007 roku jest odpowiedzialna za promocję, pozyskiwanie klientów, imprez i planowanie przyszłej działalności powstającego Centrum Kongresowego ICE Kraków, którego operatorem jest KBF. "Wykazuje się profesjonalizmem oraz niebywałą pasją i zaangażowaniem w podejmowane działania, osiąga sukcesy mimo, że promuje obiekt, który dopiero powstaje – napisano w uzasadnieniu.

Paweł Barski, dyrektor marketingu Ricoh Polska, został uznany przez kapitułę konkursu najlepszym zleceniodawcą w minionym roku. Z marką Ricoh związany od 2001 roku, w tym czasie zorganizował dużą liczbę różnorodnych eventów, z przedsięwzięciami takimi jak offowa produkcja teatralna wyróżniona Euromarką. W 2012 roku odpowiadał m.in. za „Bieg na igrzyska” – Program Rozwoju Biegów Narciarskich pod patronatem Justyny Kowalczyk, Konferencję Biznesową dla autoryzowanych partnerów Handlowych Ricoh oraz wyjazd incentive dla pracowników firmy. Paweł Barski stawia na rozwój, uczestniczy w konferencjach, szkoleniach i spotkaniach branżowych, wielokrotnie jako prelegent.

Aleksandra Pietras, prezes zarządu DMC Poland, została uznana przez kapitułę konkursu za Organizatora Roku i doceniona za profesjonalizm w działaniu, który objawia się m.in. umiejętnością uważnego wsłuchania się w potrzeby klienta i tworzenie wydarzeń odpowiadających jego wymaganiom, a wszystko to z maksymalną dbałością o szczegóły realizacji. Do tych najważniejszych w 2012 roku zalicza m.in. Castrol Ticket and Hospitality Programme for Euro 2012. Zaangażowana w rozwój branży, między innymi działając w MPI Poland i World of DMCs. Promując Polskę, obecna na najważniejszych międzynarodowych wydarzeniach branży.

Michał Kozak, dyrektor zarządzający MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel, w oczach kapituły konkursu to Menedżer Obiektu Roku i pasjonat z powołania. Jest odpowiedzialny za strategię rozwoju MCC Mazurkas, wyniki finansowe firmy oraz koordynację pracy podległych mu działów. Gwarantem skutecznego zarządzania personelem są zdaniem Michała Kozaka odpowiednia motywacja i właściwe szkolenia a w relacjach z klientami najważniejszym elementem współpracy jest jakość. Odczuwa satysfakcję, kiedy widzi realizację kontraktu, który na początku wydawał się bez szans na zdobycie.

- Pomysł stworzenia nagrody „Odkrycie Roku MPI Poland” zrodził się jeszcze w 2010 roku - mówi o konkursie Wojciech Liszka, prezes MPI Poland Club. - Jego celem jest wyróżnienie osób, które w ciągu ostatnich 12 miesięcy dzięki swojej kreatywności i zaangażowaniu zaistniały na arenie polskiej branży spotkań. Nagroda ma na celu ukazanie osób o dużym potencjale i ma być motywacją do kontynuacji podjętej drogi rozwoju osobistego. MPI jest organizacja zrzeszającą ludzi i pomagającą im rozwinąć skrzydła, wykorzystać potencjał. Mamy nadzieje, że dzięki temu prestiżowemu wyróżnieniu będziemy mogli pomagać przyszłym liderom branży.

Decyzję o przyznaniu tytułu „Odkrycie Roku MPI Poland” podejmuje kapituła, w której skład wchodzi zarząd stowarzyszenia”. Pierwszym laureatem nagrody został w zeszłym roku Davide Odella, event manager w warszawskim oddziale Grupy Trip.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Gali Osobowości Roku Branży MICE na naszym facebookowym profilu.

źródło: www.mpiweb.pl