W katalogu firm konferencje.pl znajdziesz organizatorów i profesjonalnych podwykonawców, którzy dostarczają kompleksowe usługi około konferencyjne. Sprawdź firmy z każdego regionu!

Międzynarodowe Stowarzyszenie Organizatorów Spotkań MPI POLAND

Region: Mazowsze
ul. Mickiewicza 63
01-625 Warszawa
woj. mazowieckie
Kontakt:

e-mail:
Widok

Agata Macherska zwycięzcą półfinału IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum

Agata Macherska zwycięzcą półfinału IMEX-MPI-MCI Future Leaders Forum -

Studentka Akademii Finansów i Biznesu Vistula w Warszawie i członkini Studenckiego Koła Naukowego Turystyki grupy uczelni Vistula wygrała półfinał międzynarodowej konferencji kierowanej do środowisk studenckich.

 

 

 

 

 

 


Po pokonaniu 30 studentów z całej Europy Agata Macherska znalazła się w światowym finale. Prezentacje laureatów odbędą się podczas targów IMEX we Frankfurcie w maju 2013 r. Nagrodą jest udział w międzynarodowej konferencji MPI World Education Congress w Las Vegas.

– Dla mnie to było coś niesamowitego. Świetnie zorganizowane wydarzenie, sesje pełne informacji i użytecznej wiedzy, różne punkty widzenia, ciekawe dyskusje, inspirujący ludzie, networking, kontakty, doświadczenie, nauka, wspaniali ludzie i rozmowy, solution room – mistrzostwo, niezapomniane social eventy… - tak Agata Macherska skomentowała swój udział w konferencji EMEC organizacji MPI, podczas której odbyły się półfinały IMEX University Challenge. - Chłonęłam z tego wszystkiego tyle, ile mogłam. Tego się nie da opisać słowami. Nie mogę uwierzyć, że to się już skończyło. 3 dni a tyle się wydarzyło! Po EMEC-u wiem, że chcę i będę częścią tego świata, całego meeting&events industry. Trzeba to przeżyć! - dodała z entuzjazmem.

- Sukces Agaty to podsumowanie jej pracy przez ostatnie kilka miesięcy – komentuje zwycięstwo podopiecznej opiekun Studenckiego Koła Turystyki dr Krzysztof Celuch. - Spotkania z profesjonalistami oraz własna praca doprowadziły ją do finału. Cieszy mnie fakt, że do półfinału dostała się również druga studentka z AFiBV – Zosia Pakulska. Teraz czas na dalszą pracę i wielki finał podczas targów IMEX 2013.

źródło: MPI Poland Club